sobota, 12 lipca 2025 01:37
Reklama

Trening zakończony. Ruszyła rywalizacja

Przez 2 miesiące trenowaliśmy do Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W ramach przygotowań starogardzcy rowerzyści (390) „wykręcili” łącznie 61 013,39 km co dało nam 12 miejsce w Polsce. Wygrała Bydgoszcz z astronomicznym wynikiem 753 593,69 km.
Trening zakończony. Ruszyła rywalizacja

Mamy dobry wynik
W klasyfikacji starogardzkiej, wśród 23 aktywnych Grup, zwyciężyła Grupa Ogólna z wynikiem 21 219,64 km (łączny wynik 109 rowerzystów). Nasza, trzyosobowa Grupa Media zajęła miejsce 6. z wynikiem 2 930,69 km. Indywidualnie najlepszy był red. Jacek Trzosowski – 1 744, 91 km potem  Janusz Rokiciński - 620,64 km i Anna Rokicińska - 565,13 km.
Indywidualnie w klasyfikacji miejskiej red. Jacek był 2, Janusz - 23 (zwyciężył w kat 65+) a Anna – 28.

Reklama

Ostatnia nagroda
Nagrodę za ostatni konkurs w ramach „Ostatniego treningu Starogard Gdański - Rowerowa Stolica Polski 2022” odebrał, 24 maja, Andrzej Bogulski.
Organizatorzy rywalizacji gratulują i dziękują rowerzystom za kilometry dla  Starogardu i zapraszają do Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, która ruszyła dziś, 1 czerwca.
Warto wspomnieć, że w zeszłorocznej akcji RSP, rywalizowali rowerzyści z 53 miast. Starogard zajął 13. miejsce.
Najnowsze informacje znajdziecie na Starogard Gdański - Rowerowa Stolica Polski 2022.



Podziel się
Oceń

KOMENTARZE
Autor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Obwodnicy nie ma i nie będzie tak jak nie ma przejazdów pod torami i nowego wiaduktu w Starogardzie.Data dodania komentarza: 16.02.2025, 06:32Źródło komentarza: WAŻNE: Duże zainteresowanie budową obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Wpłynęło 12 ofertAutor komentarza: Stanisław SierkoTreść komentarza: ... każda promocja pięknych miejsc Kociewia, a szczególnie miejsc NAJBLIŻSZYCH naszym sercom i najbliższych odległościowo jest CENNA ... brawo ... liczę na kontynuację ... pozdrawiam wszystkich aktualnie pracujących w Wydawnictwie Pomorskim ... Stanisław Sierko, były redaktor naczelny "Gazety Kociewsakiej" ...Data dodania komentarza: 14.02.2025, 20:42Źródło komentarza: Historia i dziedzictwo Borów Tucholskich – niezwykłe miejsca, które warto odwiedzićAutor komentarza: DjTreść komentarza: Szkoda, że f-sz czynni e służbie ten dzień obchodzą jak każdy inny. Każda formacja dostaje nagrody na swoje święto, ale to SW stan umysłuData dodania komentarza: 13.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Święto Tradycji Służby Więziennej - spotkanie z emerytowanymi funkcjonariuszamiAutor komentarza: Duda AndriuTreść komentarza: Bla bla bla nudyData dodania komentarza: 11.02.2025, 22:11Źródło komentarza: O polityce, wyborach i haniebnej wypowiedzi minister Nowackiej. Felieton Piotra SzubarczykaAutor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Same bzdety. Propaganda jak to jest dobrze za rządów PO. Ściema.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 04:57Źródło komentarza: Inwestycje w gminach powiatu starogardzkiego (cz. 2)Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Jak miło przeczytać o historii tego regionu! Moi przodkowie w XIX mieszkali w okolicy Skórcza i czuję do tej ziemi sentyment...Data dodania komentarza: 11.02.2025, 00:31Źródło komentarza: Dziś Światowy Dzień Kociewia!
Reklama
Reklama
Reklama