czwartek, 6 października 2022 06:05
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kanałowa wraca do ruchu

Od 4 kwietnia zmieni się organizacja ruchu na ul. Kanałowej. Ulica będzie przejezdna w kierunku ul. Tczewskiej i Norwida przez nowo wybudowany most na rzece Wierzyca. I etap największej inwestycji drogowej w mieście jest na ukończeniu.
  • Źródło: UM Starogard
Kanałowa wraca do ruchu
Autor: UM Starogard

Kończy się realizacja I etapu projektu pn. „Przebudowa ulic, obiektów mostowych, parkingów przy ul. Kanałowej, Sobieskiego, części ul. Owidzkiej, części ul. Tczewskiej oraz ul. Hallera w Starogardzie Gdańskim”. To największa inwestycja drogowa w mieście zaplanowana na lata 2021-2023. Zakres prac budowlanych pierwszego etapu obejmuje przebudowę ulicy Kanałowej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Tczewską do skrzyżowania z ul. Podgórną oraz część ulicy Tczewskiej z mostem przez rzekę Wierzyca.

Prace, które trwają od marca 2021 roku, są na ukończeniu. Remontowane ulice otrzymały nową nawierzchnię. Od 4 kwietnia br. Miasto przywróci na na nich ruch. To oznacza, że będzie można przejechać ul. Kanałową w kierunku ulic Tczewskiej i Norwida przez nowo wybudowany most na rzece Wierzyca.

Kierowcy muszą się jednak liczyć z dalszymi utrudnieniami w ruchu, gdyż w ul. Kanałowej dalej prowadzone będą prace budowlane. Polegać one będą na wymianie murku oporowego i wygrodzenia przejścia od strony kanału rzeki.



Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Bolo 11.04.2022 18:55
Niech zrobio te polne drogi co jeszcze są polnymi

Bolo 11.04.2022 19:18
Proszę nie czytajcie tych moich bzdur, bo sam nie wiem co i do kogo pisze.Czekam za skierowaniem na oddział psychiatryczny.Mieszkam daleko na wsi a chcę mieć droge jak w mieście.Znowu urwałem tłumik od Bmw i stąd to rozgoryczenie.

Bolo 11.04.2022 20:38
Który Bolo jest prawdziwy?.

Kociewianka 11.04.2022 22:01
Nie pasuje, to nie jezdzij po tych drogach polnych, albo lepiej wyjedz ze Starogardu nikt za tobą płakać nie będzie.Srollo bolo ty i te twoje fejkowe konta drogach, syfie itd, weneryczna choroba postępuje.

jola 12.04.2022 10:57
ty psychuszko!!!już raz ze mną zadarłaś!!

Kociewianka 12.04.2022 12:30
To znowu ty srolu jolu.Wszyscy wiedzą kto ty jesteś!

jola 13.04.2022 10:44
znowu się podemnie potszywasz,ty srollu!!

Trollujący trolle 12.04.2022 07:28
Oj trollu (czyli jeden z Bolów i Kociewianka), ty dalej jesteś jak dziecko we mgle. Tyle się tych kont namnożyło, że już sam nie wiesz, kto jest kim. Ha ha ha :D

Jigsaw 12.04.2022 16:29
Zagrajmy w grę: Który z wpisów w tym wątku jest mojego autorstwa (poza tym z podpisem "Trollujący trolle")? Podpowiem, że jest jeden taki. Trolle, zgadujcie a ja idę po popcorn :)

jola 12.04.2022 17:04
A kogo ,to słonko, obchodzi?

Jigsaw 12.04.2022 17:53
Ciebie, inaczej byś się nie odezwała :D

jola 13.04.2022 10:44
Co ty możesz wiedzieć ,brodaczu weneryczny?

Marek 13.04.2022 06:58
Najwyrażniej świńskich srolli jest więcej!.

Witam 11.04.2022 09:03
Tym razem chociaż nie napisaliście "ul. Kałowa", jak ostatnio

lekarka 10.04.2022 15:45
weneryczny srollu , jeszcze nie padłeś i nadal piszesz z wariatkowa ?

sroll 10.04.2022 18:43
przecież siedzę z tobą w jednym pokoju , zapomniałeś ? widzę , teraz już nie Napoleon , lekarka ...

normal 06.04.2022 07:29
won pobratymcy thuska i popaprane menele z ochójską na czele... , wszędzie zdrada , jakim trzeba być debilem żeby brużdzić na swój kraj w brukseli !!!

Dzień dobry, cześć i czołem 06.04.2022 07:50
Witam, co tam słychać?

oszołomie... 06.04.2022 08:10
.... lepiej zmień lekarza.

Lekarzu lecz się sam 06.04.2022 08:32
jestem lekarzem

chory trol 04.04.2022 17:11
ulica kałowa nic nie da , że będzie otwarta

kiker 03.04.2022 17:03
''W lutym br. magistrat informował, że jeśli prace przebiegać będą zgodnie z planem, to pierwszy etap tego zadania zakończy się w IV kwartale 2021 roku.'' I to jest niestety jedyny żart z tym związany. To kolejna inwestycja w tym mieście z opóźnieniem tym razem 4 miesięcznym. Premie będą na Gdańskiej...haha. .

michał 03.04.2022 13:52
kolesie kolesiów , dziadostwo biznesowe jakich mało , ale na koncie rośnie

michał 03.04.2022 13:55
ale mi w głowie zaszumiało ! nie ma się co dziwić , to już 3 bótelka

kura czy jajo 02.04.2022 08:52
Przychylam się do komentarzy, że dziwnym zbiegiem okoliczności ulice i okolice są remontowane tam, gdzie mają lub będą mieć nieruchomości nasi lokalni Janusze biznesu zwani " Lokalnym Klubem Biznesu"

Stachu 02.04.2022 00:51
Ja tam się ciesze. Jeszcze jak by tak sygnalizację tam walnąć obok pałacyku to by było całkiem spoko.

Gargamel 02.04.2022 06:24
Lepiej dwupasmowe rondo z śluza dla rowerów

SK 01.04.2022 19:32
Otwarcie bez Superposła od kartonowych obiecanek?

Gość 01.04.2022 20:18
Mam nadzieję,ze otwarcie bez lansu Chyły,Konkolewskiej i Gabriela.

niewasz 06.04.2022 10:17
tu sie lansuje nieudacznik z pelplina przygarniety na wicka

kolporterbadziewia 06.04.2022 10:21
jak donosi łachowa tuba propagandowa utrzymywana z nieNASZYCH podatków łaskawie odda nam ulice z rondem na wakacje co by się mieszkańcy mogli w ramach ***opu w koło pokręcić

troll 06.04.2022 10:46
troll

elframirez 06.04.2022 11:12
elf raczej ...

Janusz Kotas-Chojecki 02.04.2022 09:58
Można tego superposła lubić albo i nie, ale bez wątpienia zrobił dla naszych okolic więcej od ciebie, anonimowy komentatorze

bat 01.04.2022 15:46
trole , srolle i inne chore psychicznie ułomy won z tej strony , komusze gnidy !!!

bat 01.04.2022 16:28
czyli sam powinnem się wynosić !!!

Qwerty 01.04.2022 14:04
Prezydent remontuje drogi tam gdzie brokerek ma albo będzie miał inwestycje . Ehh szkoda gadać

bolo 01.04.2022 13:30
Czemu ma służyć wydawanie milionów na remont ulic, które i tak były w stosunkowo dobrym stanie technicznym?? Myślę, że mistrz firmy brokier „poprosił” A tymczasem ulice w Starogardzie POLNE ulice nadal są polne i nic nie wskazuje na to, że zostaną kiedykolwiek zrobione, choćby w standardzie, jaki miały do tej pory Kanałowa ! Trepów z ludowego wojska polskiego zapraszamy na ul. Zachodnią, Dolną…. Acha i jeszcze jedno ! Zero podatków ode mnie, już kolejny raz ! Walcie się !

Kociewianka 01.04.2022 14:07
A to dobre, Kanałowa w stosunkowo dobrym stanie technicznym, chyba nigdy w życiu nie jechałeś tą ulicą. Podobno miałeś mieć BMW, a chyba nie masz nawet hulajnogi :P

kikk 02.04.2022 22:10
Taki co najwięcej krzyczy tak naprawdę gówno ma.... stara prawda jak świat! Rynek i okolice będą w końcu zrobione.

Urząd Skarbowy 01.04.2022 14:20
"Acha i jeszcze jedno ! Zero podatków ode mnie, już kolejny raz ! Walcie się !" Zweryfikujemy to

jola 01.04.2022 15:43
co jesteś taki nabuzowany? nie masz dziewczyny?

Janusz Kotas-Chojecki 02.04.2022 10:05
„Brokier” to najlepsze podsumowanie powyższego komentarza. Chociaż stwierdzenie, że ulice polne nadal są polne też mi się podoba. Idąc dalej tym tokiem myślenia - gdyby ulice polne przestały być polnymi, to już nie byłyby polnymi. Jakiż to piękny logiczny wywód! Jego autor ma z pewnością co najmniej doktora z logiki, a może i habilitację!

nihuis 04.04.2022 07:28
P i z d a s C i p e c k i robisz u księcia?

jagoda 04.04.2022 07:48
świńskie weneryczne trolle won dziady zakłamane, pachołki moskwy

Władimir Fiutin 04.04.2022 08:54
towarzyszu , już wczoraj muwiłem , że masz konstruktywnie trollować , mam cię przymusowo zmobilizować , czy w końcu się ogarniesz ???

wiera 04.04.2022 09:31
fiutin twój dziadowski trollowy zwiad idz na h.uj ...