W kolizji uczestniczyły dwa pojazdy, z czego jeden przewrócił się na bok. Droga w miejscu zdarzenia była przez dłuższy czas nieprzejezdna. Przybyły na miejsce ZRM przebadał kierowców. Żaden z nich nie został zabrany do szpitala.
Reklama
O krok od nieszczęścia na Lubichowskiej... kilka dni po otwarciu drogi [FOTO]
Po 6 dniach od otwarcia drogi na ul. Lubichowskiej doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego.
- 22.06.2021 17:03
![O krok od nieszczęścia na Lubichowskiej... kilka dni po otwarciu drogi [FOTO] O krok od nieszczęścia na Lubichowskiej... kilka dni po otwarciu drogi [FOTO]](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/xl-o-krok-od-nieszczescia-na-lubichowskiej-kilka-dni-po-otwarciu-drogi-foto-1662645207.jpg)
Reklama

























![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)





![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)

Napisz komentarz
Komentarze