piątek, 5 grudnia 2025 12:12
Reklama

Wiosenne'21 - wiosenna impreza w zimowej scenerii [FOTO]

W sobotę, 20 marca Kociewski Klub Turystyczny zorganizował w gminie Skarszewy Imprezę na Orientację pn. Wiosenne'21. W zawodach wystartowali uczestnicy z Kociewia, Pomorza, a nawet z Warszawy. Łącznie na starcie zameldowało się kilkanaście drużyn. Zawodnicy mieli do wyboru trzy trasy o różnym stopniu trudności. Atmosfera była fantastyczna. Zachęcamy do obejrzenia naszej relacji z InO Wiosenne'21.
Wiosenne'21 - wiosenna impreza w zimowej scenerii [FOTO]

Zawody zostały zorganizowane przez Kociewski Klub Turystyczny. Uczestnicy mieli do wyboru trzy trasy - dla początkujących, dla młodzieży oraz dla osób zaawansowanych.

Kilka minut po odprawie technicznej zawodnicy wyruszyli w teren z mapami i kompasami w dłoniach. Trasy wiodły po mało znanych i bardzo ciekawych terenach gminy Skarszewy.

Punkty kontrolne zlokalizowane były na drzewach, zboczach, słupach, a także przy pomnikach przyrody.

Meta zlokalizowana była nieopodal jeziora Borówno Małe, gdzie na piechurów czekała smaczna przekąska. Po podsumowaniu wyników i wręczeniu dyplomów impreza została zakończona.

Szczegółowe wyniki pojawią się  wkrótce na facebookowej stronie Kociewskiego Klubu Turystycznego.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

XD 26.03.2021 19:13
Pięknie co drugi bez masek.... Zaraz będzie milion zakażonych... XD

SebA 01.04.2021 10:54
A czemu mieliby mieć maski ?? Podejrzewasz kogoś z nich że jest chory ? Nie powielaj bzdur.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie Bo ja nie mam nic do jedzenia Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: Czytając ten artykuł, po raz kolejny przekonałem się, że nie można ignorować prawa bez ponoszenia konsekwencji. Wcześniej czy później wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Takie historie skłaniają do refleksji i sprawdzania swoich praw na czas, na przykład za pomocą materiałów na stronie Consultant.net.pl, a nie wtedy, gdy jest już za późno.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 15:40Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: SutenerTreść komentarza: Nie przesadzacie z tą pisowską narracją ? kolejny ściekData dodania komentarza: 24.11.2025, 13:26Źródło komentarza: FELIETON: Czołem, Panie Prezydencie!Autor komentarza: Klemens W.Treść komentarza: Patrząc po ilosci rozbudowań jednorodzinnych Derdowskiego powinna byc połączona zarówno z Gdańska jak i z Skarszewską rondami. I przez całą jej długość podzielona wysepkami z przejściami dla pieszych.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 00:21Źródło komentarza: Potrącenie pieszego na ulicy Derdowskiego. Poszkodowany trafił do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama