sobota, 6 grudnia 2025 07:36
Reklama

Duet doskonały. On kradł paliwo, a ona była poszukiwana

Starogardzcy kryminalni wytypowali sprawcę, który na jednej ze stacji ukradł z dystrybutora paliwo i uciekł nie uiszczając opłaty. Mężczyzna został zatrzymany na starogardzkim rynku. Gdy policjanci wylegitymowali kobietę, która mu towarzyszyła, okazało się, że jest ona poszukiwana w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.
Duet doskonały. On kradł paliwo, a ona była poszukiwana

Na początku grudnia ubiegłego roku dyżurny starogardzkiej komendy został poinformowany o kradzieży paliwa z dystrybutora. Sprawca, który poruszał się samochodem marki audi, zatankował paliwo o wartości 581 zł i nie płacąc, uciekł w nieznanym kierunku. Policjanci przyjęli w tej sprawie zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Śledczy zabezpieczyli monitoring, który opublikowali w internecie. Zajmujący się tą sprawą kryminalni między innymi w wyniku przeprowadzonych czynności oraz pracy operacyjnej wytypowali personalia 41-letniego sprawcy. Z ich ustaleń wynikało, że mężczyzna obecnie przechadza się po starogardzkim rynku. Podczas zatrzymania policjanci wylegitymowali kobietę, która przebywała w towarzystwie podejrzanego. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach wyszło na jaw, że 34-letnia mieszkanka Starogardu Gdańskiego jest poszukiwana przez miejscowy sąd, w celu odbycia 150 dni kary zastępczej pozbawienia wolności.

Jeszcze dziś mężczyzna usłyszy zarzut dotyczący kradzieży paliwa. Zatrzymana wraz z 41-latkiem kobieta została już przekonwojowana do placówki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższe 150 dni.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie Bo ja nie mam nic do jedzenia Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: Czytając ten artykuł, po raz kolejny przekonałem się, że nie można ignorować prawa bez ponoszenia konsekwencji. Wcześniej czy później wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Takie historie skłaniają do refleksji i sprawdzania swoich praw na czas, na przykład za pomocą materiałów na stronie Consultant.net.pl, a nie wtedy, gdy jest już za późno.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 15:40Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: SutenerTreść komentarza: Nie przesadzacie z tą pisowską narracją ? kolejny ściekData dodania komentarza: 24.11.2025, 13:26Źródło komentarza: FELIETON: Czołem, Panie Prezydencie!Autor komentarza: Klemens W.Treść komentarza: Patrząc po ilosci rozbudowań jednorodzinnych Derdowskiego powinna byc połączona zarówno z Gdańska jak i z Skarszewską rondami. I przez całą jej długość podzielona wysepkami z przejściami dla pieszych.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 00:21Źródło komentarza: Potrącenie pieszego na ulicy Derdowskiego. Poszkodowany trafił do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama