wtorek, 15 lipca 2025 07:37
Reklama

(AKTUALIZACJA) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Policjanci poszukują zaginionego 62-latka

Policjanci poszukują 62-letniego mieszkańca Starogardu Gdańskiego, który wczoraj przed południem zaginął na terenie Gdańska i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
(AKTUALIZACJA) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Policjanci poszukują zaginionego 62-latka

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 62-letniego (dane do wiad. red.), mieszkańca Starogardu Gdańskiego. Zaginiony mężczyzna ostatni raz był widziany 22 czerwca br. w pobliżu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku przy ul. Dębinki. Mężczyzna do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, a najbliżsi powiadomili policję o jego zaginięciu.

Reklama


 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, bądź dyżurnym jednostki nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej komenda.starogard@gd.policja.gov.pl


AKTUALIZACJA:
W wyniku podjętych w tej sprawie czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim ustalili aktualne miejsce pobytu zaginionego. Mężczyzna odnaleziony został u rodziny na terenie Gdańska.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KOMENTARZE
Autor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Obwodnicy nie ma i nie będzie tak jak nie ma przejazdów pod torami i nowego wiaduktu w Starogardzie.Data dodania komentarza: 16.02.2025, 06:32Źródło komentarza: WAŻNE: Duże zainteresowanie budową obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Wpłynęło 12 ofertAutor komentarza: Stanisław SierkoTreść komentarza: ... każda promocja pięknych miejsc Kociewia, a szczególnie miejsc NAJBLIŻSZYCH naszym sercom i najbliższych odległościowo jest CENNA ... brawo ... liczę na kontynuację ... pozdrawiam wszystkich aktualnie pracujących w Wydawnictwie Pomorskim ... Stanisław Sierko, były redaktor naczelny "Gazety Kociewsakiej" ...Data dodania komentarza: 14.02.2025, 20:42Źródło komentarza: Historia i dziedzictwo Borów Tucholskich – niezwykłe miejsca, które warto odwiedzićAutor komentarza: DjTreść komentarza: Szkoda, że f-sz czynni e służbie ten dzień obchodzą jak każdy inny. Każda formacja dostaje nagrody na swoje święto, ale to SW stan umysłuData dodania komentarza: 13.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Święto Tradycji Służby Więziennej - spotkanie z emerytowanymi funkcjonariuszamiAutor komentarza: Duda AndriuTreść komentarza: Bla bla bla nudyData dodania komentarza: 11.02.2025, 22:11Źródło komentarza: O polityce, wyborach i haniebnej wypowiedzi minister Nowackiej. Felieton Piotra SzubarczykaAutor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Same bzdety. Propaganda jak to jest dobrze za rządów PO. Ściema.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 04:57Źródło komentarza: Inwestycje w gminach powiatu starogardzkiego (cz. 2)Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Jak miło przeczytać o historii tego regionu! Moi przodkowie w XIX mieszkali w okolicy Skórcza i czuję do tej ziemi sentyment...Data dodania komentarza: 11.02.2025, 00:31Źródło komentarza: Dziś Światowy Dzień Kociewia!
Reklama
Reklama
Reklama