- Wiem, że ponoszę odpowiedzialność za to co się wydarzyło, bo spadki sondażowe zostały spowodowane tym, że Polacy nie wiedzieli, czy biorę udział w tych wyborach, czy nie [...]
Mam nadzieję, że kandydat opozycji wygra. Będę czuwała, żeby Polska była krajem demokratycznym i uczciwym – mówiła podczas porannej konferencji była kandydatka Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP.
Obecnie trwa posiedzenie władz klubu Platformy Obywatelskiej. Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj oficjalnie poznamy nowego kandydata z ramienia Platformy Obywatelskiej.
Nieoficjalnie mówi się, że nowym kandydatem ma zostać Rafał Trzaskowski lub Radosław Sikorski.
























![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)




![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)


Napisz komentarz
Komentarze