27 stycznia hołd Polakom i Żydom oddali przedstawiciele starogardzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości i Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku.
- Niestety, mało kto czci pamięć pierwszych ofiar II wojny światowej w Starogardzie. Nie pamięta o nich ani władza miejska, ani Gmina Żydowska w Gdańsku, która jest właścicielem terenu – zauważa Jan Kilian, poseł na Sejm VIII kadencji. - Miejmy nadzieję, że w przyszłości – na ścianie synagogi nie będą widnieć dwie, samotne wiązanki kwiatów – dodaje Jan Kilian.

























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze