Wszyscy wiemy, że 6 grudnia to dzień wyjątkowy – pełen radości, magii i niespodzianek. Wielu z nas rozpocznie ten dzień od zajrzenia do swojego buta. Wielu z nas znajdzie w nim niespodziankę – może jakieś ulubione słodycze, może drobny upominek. Niewątpliwie tego dnia wszyscy będziemy wypatrywać św. Mikołaja.
Być może ten ulubiony – zwłaszcza przez dzieci – mieszkaniec Laponii pojawi się również na starogardzkim Rynku. Dlatego, aby tradycji stało się zadość, prezydent miasta Janusz Stankowiak zaprasza wszystkich mieszkańców – dużych i małych do wspólnej zabawy. Jej uwieńczeniem będzie głośne odliczanie do 10, by na słowo „start” – nasza starogardzka choinka rozbłysła tysiącem światełek i cieszyła mieszkańców swoim blaskiem przez następnych kilka tygodni. Chwilę tę uprzyjemnią mali artyści z dziecięcego zespołu kociewskiego FEFERNÓSKI.
- Przyjdźcie na Rynek 6 grudnia! Stwórzmy naszą miejską rodzinę i wspólnie rozpocznijmy radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze