środa, 28 stycznia 2026 14:29
Reklama
Reklama

Eliminacje do MŚ w kulturystyce już w ten weekend! Zapraszamy do Zblewa!

Już w najbliższy weekend w nowej hali sportowej w Zblewie odbędą się eliminacje do Mistrzostw Świata w Kulturystyce i Fitness. Przez dwa dni rywalizować będą ze sobą kulturyści z Polski oraz kilku innych krajów. To już kolejne zawody, które odbędą się na Kociewiu. Ubiegłoroczne zawody w Skarszewach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a do podziwiania zmagań zachęca Wojciech Nadolski, wielokrotny mistrz świata w kulturystyce.
Eliminacje do MŚ w kulturystyce już w ten weekend! Zapraszamy do Zblewa!

W tym roku zawody zaplanowano na 12 i 13 października.
Podobnie jak w latach ubiegłych, rywalizacja podzielona będzie na kategorie. Pierwszego dnia na scenie rywalizować będą osoby dorosłe, a dnia drugiego na scenie zmierzą się dzieci.
- Będą to dwa dni pełne emocji i sportowej rywalizacji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – mówi Wojciech Nadolski, prezydent federacji WBBF – WFF. – Na scenie zobaczymy również pokazy boksu zawodników Łukasza Rusiewicza, pokazy KicK Boxingu zawodników Tomasza Janowicza, a także pokazy siły Mariusza Dorawy. Podczas trwania zawodów będzie również okazja do zmierzenia się w podciąganiu na drążku, a także do zaobserwowania najlepszych w tej dziedzinie zawodników – dodaje Wojciech Nadolski.
Na zawody przybędzie również Mistrzyni Świata  - Kamila Porczyk, która znana jest m.in. z programu telewizyjnego „Ninja”.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Turysta 11.10.2019 19:44
Bedziecie dalej wybierac na wojta głąba dmuchanego po sterydach to bedziecie tylko miec imprezy sportowe

smakosz 11.10.2019 20:13
a wędliny coraz droższe i gorsze...

władysław 11.10.2019 12:12
Sekretarz Byczkowski ze Skarszew powinien wystąpić figura nienaganna.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama