Policjanci z wydziału kryminalnego z tczewskiej komendy ustalili miejsce, gdzie ma stać 5 pojazdów, które miały być najprawdopodobniej skradzione. W miniony czwartek kryminalni, wiedząc, że pojazdy stoją na jednej z posesji w powiecie tczewskim, pojechali w to miejsce i sprawdzając dokładnie oznakowanie audi, peugeota, nissana oraz dwóch przyczep okazało się, że mają przebite numery.
- Policjanci zabezpieczyli pojazdy, które trafiły na policyjny parking. Mundurowi wstępnie ustalili, że numery nadwozi pochodzą z aut powypadkowych lub częściowo spalonych - mówi.
asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy tczewskiej policji. - Wartość rynkowa tych pojazdów to około 350 tys. złotych. Stróże prawa podczas przeszukania garażu dodatkowo zabezpieczyli części samochodowe, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzionych samochodów – dodaje.
Śledczy teraz szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy oraz pracują nad ustaleniem prawowitych właścicieli zabezpieczonych samochodów i przyczep. Za przerobienie znaków identyfikacyjnych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginął 36-latek. Jego życie może być zagrożone! [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginął 36-latek. Jego życie może być zagrożone!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginal-36-latek-jego-zycie-moze-byc-zagrozone-1771777854.jpg)





























![[AKTUALIZACJA] Podstawówki gotowe na powrót uczniów. Zajęcia odwołano tylko w jednej szkole średniej [AKTUALIZACJA] Podstawówki gotowe na powrót uczniów. Zajęcia odwołano tylko w jednej szkole średniej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-podstawowki-gotowe-na-powrot-uczniow-zajecia-odwolano-tylko-w-jednej-szkole-sredniej-1769948181.png)





Napisz komentarz
Komentarze