środa, 28 stycznia 2026 10:03
Reklama
Reklama

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zabytkowe młyny w Skarszewach sprzedane! „Będzie to miejsce dużej inwestycji”

Burmistrz Skarszew Jacek Pauli poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o sprzedaży kompleksu dawnych młynów w Skarszewach.
Z OSTATNIEJ CHWILI: Zabytkowe młyny w Skarszewach sprzedane! „Będzie to miejsce dużej inwestycji”

Autor: FB/Jacek Pauli

- Skarszewski młyn został sprzedany - będzie miejscem bardzo dużej inwestycji. Wcześniej podejmowaliśmy wiele inicjatyw w tej kwestii, ale dopiero teraz się udało. Nabywcą nieruchomości jest lokalny Inwestor, zresztą dodać mogę, młodzi, wspaniali ludzie z wielką pasją, którzy chcą nadać blask temu miejscu – napisał Jacek Pauli. - Jego przeznaczenie się zmieni - będzie to kompleks mieszkalno - usługowy. W samym sercu Skarszew, z bardzo dobrą ofertą dla Mieszkańców całej gminy, ale także i Kociewia. W chwili obecnej jest jeszcze za wcześnie, aby przedstawiać więcej informacji, mogę tylko zapewnić, że Inwestor intensywnie pracuje nad koncepcją i projektem - będziemy o tym informować Państwa w trakcie postępów prac. Osobiście jestem przekonany, że to miejsce odmieni oblicze Skarszew i da nam kolejny powód do dumy. Już teraz dziękuję Inwestorowi za odwagę i determinację. Wkrótce więcej informacji! – podsumował burmistrz.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pioter 20.07.2019 13:38
Ja chca rzeby tamuj zrobieli sklep monopolowy zez prawdziwego zdażenia razem ze skupem butekuf , mnie to by starczylo tutej u nas w skarszewach. Jo.

Paweł 20.07.2019 14:32
Tam powinni zrobić mieszkania socjalne. Pozbierać Patologie z miasta i gminy Skarszewy która nie płaci czynszów, chleje , robi awantury i żyje wyłącznie z socjalu.Jest stróżówka, brama i ogromny plac, będą mogli we własnym towarzystwie krzewić kulture i mordy wydzierać.Wygodne to byłoby dla Organów Porządkowych bo mieliby wszystkich patusów w jednym miejscu.

Adrian 04.09.2020 18:53
oooo....ktoś chce getta tworzyć....taki adolfik z ciebie...no no no ładne kwiatki w tych Sksrszewach mamy....pewnie elektorat Konfederacji z Ciebie.

dzapan82 14.07.2019 22:19
A włodarz za miesiąc znowu ludowi wciśnie banialuki a ciemny lud to kupi

Nic 14.07.2019 16:53
Zapewne zainwestuje szwarc lub ktos pokrewny

Tczewiak 13.07.2019 15:32
Po co w tej dziurze taka inwestycja.

cichy 16.07.2019 13:27
W waszej wielkiej dziurze Galeria plajtuje więc lepiej zamilcz..

Młynarz 12.07.2019 04:54
A to nie zabytek? Taki jak był w Starogardzie ale się spalił.Po spaleniu dopiero można coś robić.W Starogardzie też wielkie plany i zrobi ktoś wielki interes.

Turysta przejazdem :) 11.07.2019 21:56
To tylko można się cieszyć :) Skarszewy to bardzo ładne miasteczko a to miejsce urokliwe i klimatyczne :)

Karol 11.07.2019 19:32
Powoli sukcesywnie będą wyprzedawać to co jeszcze można sprzedać, a w parze z tym idzie wzrost podatków.Nowe inwestycje to hala do której trzeba dokładać a Gpk ma ten budynek pod swoimi skrzydłami.Budynki miejskie którymi zarządza Gpk wyglądają jakby w zeszłym tygodniu skończyła się wojna.Budowa zagranicznych marketów obwieszczana jest jako sukces a jako argument przedstawia się to,iż nie będzie trzeba jeździć do Starogardu czy Gdańska a lud się cieszy, będzie gdzie kupić piwo i kiełbase na grilla z promocji.

gość 11.07.2019 20:05
Żal dupkę ściska.Masz lepszy pomysł?To rządź.

Gość 11.07.2019 20:49
Cóż za język i to od osoby wykształconej oj nie ładnie.

gość 12.07.2019 10:54
Wykształcenie to zagadka.Język?Czyżbyś nie miał dupki bo żal ją pożarł?

Adrian 04.09.2020 18:55
hahaha

cichy 12.07.2019 11:39
Karol co Ty bredzisz w tej chwili jest remontowane i docieplane 5 kamienic więc nie gadaj bzdur o budynkach GPK

marta 11.07.2019 14:27
co tyle o tych skaryszewach, kogo wy promujecie, lodówkę otworzysz i pauli. ten facet ławkę w parku postawi i na całe województwo halo, dajta już z nim spokój

Adrian 04.09.2020 18:56
hahaha......zazdrosc czy kak

cichy 11.07.2019 14:18
Rodzina Hejło jakby ktoś pytał.Tylko co tam za usługi mogą być? Szewc, fryzjer? dużo tego w Skarszewach.Będą mieszkania na wynajem i tyle.

rychu 28.07.2019 07:09
A może biuro KO otworzycie?

przedsiębiorca 11.07.2019 14:16
jakiś czas temu zamieścił pan burmistrz informację i zdjecie z gabinetu że sprzedane i hotel z basenem plus market znanej europejskiej marki teraz następne cuda...............na kiju

gość 12.07.2019 10:56
Pokaż.

Adrian 04.09.2020 18:58
marzeń zazdroscisz....hehe

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama