Informacje o zdarzeniu potwierdza starogardzka policja.
- Wczoraj policjanci interweniowali w jednym ze sklepów przy ulicy Norwida w Starogardzie Gdańskim, gdzie zatrzymano osobę, która próbowała dokonać kradzieży towaru – mówi asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. – Mężczyzna został ujęty i obezwładniony przez pracowników ochrony. Podczas interwencji, ochroniarz próbował wyjąć nóż z ręki mężczyzny i został skaleczony. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe szczegóły wczorajszego zajścia. Mężczyzna został zatrzymany i przebywa w policyjnym areszcie – dodaje.
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że poszkodowany ochroniarz nie doznał poważnych obrażeń, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Niewykluczone, że mężczyzna usłyszy wkrótce zarzut kradzieży rozbójniczej.























![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze