Starogardzcy policjanci poszukują osoby, która pod koniec kwietnia 2019 roku na terenie ogrodów działkowych przy ul. Gryfa Pomorskiego zgubiła swój portfel. Wewnątrz znajdował się dowód osobisty i karta płatnicza. Osoba, na którą wystawiony był dokument nie posiada aktualnie żadnego meldunku.
Uczciwy mężczyzna, który znalazła portfel, przekazała go w ręce funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. Teraz mundurowi szukają jego właściciela.
Bliższych informacji w tej sprawie udziela dzielnicowy asp. sztab. Lesław Zielke pod nr telefonu: kom. 571-335-259.

























![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze