czwartek, 29 stycznia 2026 23:11
Reklama
Reklama

PILNE: Atak nożownika w gminie Pelplin. Trwa policyjna obława

Wczoraj przed godziną 19.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej w Tczewie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że sprawca wszedł na teren jednej z posesji w miejscowości Rożental i zaatakował nożem 57-letniego mężczyznę, a następnie uciekł.
PILNE: Atak nożownika w gminie Pelplin. Trwa policyjna obława

- Na miejsce zostali zadysponowani policjanci oraz Zespół Pogotowia Ratunkowego. Niestety, podczas reanimacji 57-latek zmarł – poinformował nas asp. sztab. Dawid Krajewski z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Na miejscu przeprowadzone zostały oględziny. Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Obecnie trwa obława, staramy się jak najszybciej ustalić sprawcę – dodaje.

Jak udało nam się dowiedzieć, nad sprawą pracuje bardzo duża liczba policjantów.
- Obecnie w tej sprawie nikt nie został jeszcze zatrzymany. Policjanci weryfikują wszelkie informacje, żeby doprowadzić do zatrzymania napastnika – podsumowuje asp. sztab. Dawid Krajewski.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Waris 21.01.2019 20:53
Powinno być łeb za łeb

J. 21.01.2019 18:56
Boże, dlaczego????

Darek 21.01.2019 16:50
Co ten człowiek mu zrobił pytam się co, że go tak potraktował????????.Przywrócić kare śmierci.

Magda 21.01.2019 14:19
Też czytałam że go zatrzymali i jest obcokrajowcem od niedawna mieszkającym w tej miejscowości

tom 21.01.2019 13:47
Zatrzymany to obywatel Mołdawii

d-d 21.01.2019 13:34
Też będzie żałoba narodowa ?

odp d-d 21.01.2019 14:45
debil

tom 21.01.2019 15:13
Nie będzie bo zginął porządny, szary człowiek z niewielkiej miejscowości a tacy ludzie naszych elit nie obchodzą.

olO 21.01.2019 16:49
Nie drwij bratku z czyjegoś przypadku. Ciekawe czy na twoim ryju wstrętnym byłby szyderczy uśmieszek gdyby to chodziło o Twojego bliskiego?

.. 21.01.2019 11:28
Henryku będzie nam Ciebie brakowało... nie mogę w to uwierzyć...

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama