Podczas spotkania, stypendia uczniom wręczyli: Romualda Gałązewska – dyrektor Pionu Zasobów Organizacyjnych, Roksana Adamczyk - kierownik Biura Rozwoju Personelu oraz Katarzyny Dębskiej - specjalista wiodący ds. Zarządzania Personelem.
Tym razem aż 8 uczniów zostało nagrodzonych za uzyskanie najlepszych wyników w nauce za rok szkolny 2017/2018. Wśród uczniów znaleźli się: Jakub Kitta, Maciej Kędziorski, Łukasz Blukis, Krystian Łabuński, Kamil Babiński, Jakub Cibulla, Eryk Dziewiątkowski
i Arkadiusz Nagórski.
- Dzięki uprzejmości firmy Energa, nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami mogli zobaczyć Centralną Dyspozycję Mocy – miejsce, z którego istnieje możliwość zarządzania siecią energetyczną na obszarze działania całego koncernu – przybliżają nauczyciele. - Centrala ta umożliwia poprawę szybkości usuwania awarii, a także dokładniejsze planowanie prac konserwacyjnych sieci wysokich napięć z poziomu jednego pomieszczenia. Stypendyści opuścili budynek z uśmiechem na twarzach oraz nadzieją na dalszą współpracę z
firmą Energa, gdyż przedstawiciele firmy niejednokrotnie powtarzali, iż poszukują młodych i prężnych pracowników posiadających nie tylko techniczne wykształcenie elektryczne bądź energetyczne, ale także wyższe wykształcenie w wyżej wymienionych kierunkach – dodają.
Reklama
Stypendia dla najlepszych
Uczniowie Technikum Elektrycznego wraz z wicedyrektor Darią Sandomierską - Muzioł, Ryszardem Czerwińskim, Adrianem Błaszakiem oraz Moniką Leszczinską po raz kolejny brali udział w uroczystości wręczenia stypendiów dla najlepszych uczniów. Stypendia zostały ufundowane przez firmę Energa Operator S.A.
- redakcja
- 16.11.2018 10:09 (aktualizacja 21.07.2023 00:01)

Data dodania:
16.11.2018 10:09
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: IcemarkTreść komentarza: Z tego co wiem na prawo w kierunku Putina skręcili tylko Węgrzy i Słowacy, chyba że się mylę?Data dodania komentarza: 9.12.2025, 10:23Źródło komentarza: Dlaczego Europa skręca w prawo?Autor komentarza: Endriu DuduTreść komentarza: Panie Szubarczyk czemu nie napisze pan w prost, że chcecie wyprowadzić Polsce z Unii Europejskiej i zostawić ją na pożarcie przez Ruskich? I zapewne pisząc Bóg, Honor, Ojczyzna ma pan na myśli polityczne szczury, które uciekły na Węgry do największego zwolennika Putinia w Europie? Jak wybuchła II WŚ 3/4 polityków uciekło na zachód a zwykli ludzie zostali i cierpieli przez te wszystkie lata i tu się nic nie zmieni. Patrioci z prawicy już pokazują jacy są bohaterscy, uciekając z kraju. Żałosne.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 10:07Źródło komentarza: FELIETON: Francuski dziennikarz: Polska ratuje dziś Europę!Autor komentarza: Upadły AniołTreść komentarza: Wiadomo jak miała na imię ta dziewczyna ?Data dodania komentarza: 8.12.2025, 05:30Źródło komentarza: WAŻNE: Dwa tragiczne wypadki jednej nocy. Nie żyją dwie młode osoby, dwie inne walczą o życieAutor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie
Bo ja nie mam nic do jedzenia
Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocą
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama






![[AKTUALIZACJA] : Policjanci poszukują 15-letniej Oliwii. Jej życie może być zagrożone! [AKTUALIZACJA] : Policjanci poszukują 15-letniej Oliwii. Jej życie może być zagrożone!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-policjanci-poszukuja-15-letniej-oliwii-jej-zycie-moze-byc-zagrozone-1765590140.jpg)


















![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)


![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze