- Polpharma stale udoskonala swoje standardy bezpieczeństwa i ćwiczenia, które odbywają się u nas raz na trzy lata są elementem takiego udoskonalania. Ćwiczenia przeciwpożarowe prowadzimy znacznie częściej (...). Polpharma jest zakładem podwyższonego bezpieczeństwa. Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby unikać zagrożeń, ale chcemy być również dobrze przygotowani na ewentualne sytuacje – mówi Magdalena Rzeszotalska, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i CSR w ZF Polpharma.
– Dzisiaj na terenie powiatu starogardzkiego Państwowa Straż Pożarna zorganizowała ćwiczenia wojewódzkie. W ciągu roku jesteśmy zobligowani przeprowadzić dwie tego typu symulacje o takich rozmiarach. Na teren powiatu starogardzkiego zjechały jednostki z całego województwa pomorskiego. Podczas ćwiczeń przewidzieliśmy trzy epizody – chemiczny, poszukiwawczo-ratowniczy i techniczny – powiedział nam podczas akcji Łukasz Płusa, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.


























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze