piątek, 30 stycznia 2026 22:22
Reklama
Reklama

FOTO, FILM: Dwie osoby ranne po czołówce Volkswagena z Fordem

Dwie osoby zostały ranne w wypadku drogowym jaki wydarzył się w minioną sobotę w pobliżu Miradowa na drodze krajowej nr 22. Kierowca volkswagena zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku fordem. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.
FOTO, FILM: Dwie osoby ranne po czołówce Volkswagena z Fordem

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się w minioną sobotę w pobliżu miejscowości Miradowo na drodze krajowej nr 22. Dyżurny, który przyjął zgłoszenie natychmiast skierował na miejsce patrol drogówki. Policyjny technik zabezpieczył znalezione na miejscu ślady oraz wykonał dokumentację fotograficzną. Droga w miejscu, gdzie doszło do zderzenia była całkowicie zablokowana. Aby upłynnić ruch i umożliwić przejazd innym użytkownikom drogi, policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze do wypadku doszło, gdy 37-letni kierowca volkswagena z nieustalonej do tej pory przyczyny stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie zderzył się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku fordem. 

W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznała 36-letnia kobieta, która kierowała fordem oraz 53-letnia pasażerka tego pojazdu. Ranne osoby zostały przewiezione do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. 

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków oraz wykonali czynności procesowe, które pomogą wyjaśnić bliższe okoliczności tego wypadku.


 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Gilon 06.08.2018 14:34
A gdzie info z dzisiejszego dzwona po 7:00 koło Tesco? "Praga" z drewnem + jakiś potrzaskany bus. Droga była zablokowana w stronę centrum, objazd przez Tesco lub Juranda?

kierowca 06.08.2018 15:18
Nie po godz. 7 a ok. 6.20-30

Gilon 09.08.2018 10:53
Przejeżdżałem 7:15 i cały czas stały rozbite pojazdy a przejazd był zablokowany.

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mmmTreść komentarza: Problem jest systemowy i nie dotyczy tylko Starogardu. Strażnik miejski w Warszawie wystawia średnio 1,5 mandatu dziennie, gdzie pracownik obsługujący strefę płatnego parkowania w tym samym czasie kilkadziesiąt. Strażnicy działają prawie wyłącznie na wezwanie, sami nie podejmują prawie żadnych działań, a na wezwany patrol czeka się około dwóch dni. W Polsce panuje mit mówiący, że Straż Miejska istnieje tylko po to żeby łatać dziurę w budżecie, a w praktyce mandatów jest tak mało, że nie utrzymaliby się z tego przez miesiąc. Druga sprawa, że wiele osób wciąż chętniej piętnuje zgłaszającego wykroczenie niż kierowcę, który nielegalnym parkowaniem blokuje chodnik, zasłania przejście dla pieszych, czy niszczy trawnik. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby zmieniła się nasza mentalność.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 09:25Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?Autor komentarza: teraz jaTreść komentarza: Po pierwsze : Ameryka Północna to nie Stany Zjednoczone Po drugie : Na mocy konstytucji duńskiej z 1953 roku Grenlandia jest integralną częścią Królestwa Danii, posiadającą od 1979 roku szeroką autonomię. W kwestii duńskich władz centralnych, które na Grenlandii reprezentuje wysoki przedstawiciel, są: sprawy konstytucji, obrony, polityki zagranicznej i monetarnej. Grenlandia wybiera 2 deputowanych do parlamentu duńskiego (Folketing). Lokalnym organem władzy ustawodawczej jest Landsting (kadencja 4 lata, z wyborów powszechnych), władzy wykonawczej – rząd, odpowiedzialny przed Landstingiem Po trzecie : mam nadzieję , że tym razem opublikujecie ten komentarz . PozdrawiamData dodania komentarza: 25.01.2026, 11:45Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: WTreść komentarza: 😉Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:53Źródło komentarza: Bluzy firmowe z logo - jakie wybrać?Autor komentarza: MAŻORETKI ŻANDARMETKI Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieTreść komentarza: ŻANDARMETKI to nasza nazwa zespołu, ale dziękujemy za artykuł. 🙂Data dodania komentarza: 24.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Mażoretki i Żandarmetki zapraszają do drużyny. Nowa oferta Spółdzielczego Domu Kultury w TczewieAutor komentarza: taka prawdaTreść komentarza: Port Haller -nowy pomysł PIS na ograbienie polskiego podatnika.Data dodania komentarza: 24.01.2026, 17:23Źródło komentarza: FELIETON: Grenlandia i Port HallerAutor komentarza: gratulujęTreść komentarza: Ogródki restauracyjne wśród śmierdzących samochodów. Fantastyczny pomysł.Data dodania komentarza: 23.01.2026, 13:00Źródło komentarza: [FOTO, WIDEO] Parkują gdzie chcą i jeżdżą po chodnikach między pieszymi! Rynek - wizytówka miasta czy centralny parking Starogardu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama