Informacje te potwierdza policja
– Na skrzyżowaniu ulicy Zblewskiej z ulicą księdza Piotra Ściegiennego doszło do zdarzenia pojazdu osobowego z rowerem. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają bliższe okoliczności tego zdarzenia – potwierdza asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim.
Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, ranna kobieta doznała obrażeń nogi, jest przytomna.






























![[AKTUALIZACJA] Zaginął 30-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego [AKTUALIZACJA] Zaginął 30-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-zaginal-30-letni-mieszkaniec-starogardu-gdanskiego-1778619406.jpg)


![[FOTO] Wracamy do poważnego wypadku motocyklistów na DW 222 [FOTO] Wracamy do poważnego wypadku motocyklistów na DW 222](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-wracamy-do-powaznego-wypadku-motocyklistow-na-dw-222-1777887340.jpg)
![[FOTO] I Kociewskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego [FOTO] I Kociewskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-i-kociewskie-otwarcie-sezonu-motocyklowego-1778184433.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze