Pod koniec maja br. policjanci ze Starogardu Gdańskiego otrzymali zgłoszenie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło w biurze prywatnej firmy usługowej. Jak ustalili policjanci złodziej wszedł do jednego z pomieszczeń i ukradł leżący na biurku telefon. Policjanci przyjęli w tej sprawie zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.
Zajmujący się tą sprawą kryminalni zdobyli informację, która naprowadziła ich na trop złodzieja. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli w szafie pod ubraniami skradziony kilka dni wcześniej telefon.
Podejrzany o popełnienie tego przestępstwa mężczyzna, został wczoraj zatrzymany i doprowadzony do miejscowej komendy. Jeszcze tego samego dnia śledczy przedstawili mu zarzuty, a odnaleziony w trakcie przeszukania telefon funkcjonariusze zwrócili prawowitej właścicielce.
Za kradzież mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat więzienia.























![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze