piątek, 5 grudnia 2025 20:24
Reklama

Zmiany w Hufcu. Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

11 – 4 Hufiec Pracy w Starogardzie Gdańskim zaprasza na rekrutację do szkoły podstawowej z oddziałami przyspasabiającymi do pracy ( kl. VII i VIII) oraz do gimnazjum z klasami przyspasabiającymi do pracy (kl. III).
Zmiany w Hufcu. Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Nauka w takiej klasie będzie wyróżniać się przyuczaniem do określonej pracy, możliwością nauki w wybranym zawodzie ( sprzedawca, mechanik, elektryk, stolarz, tapicer, monter sieci, instalacji, urządzeń sanitatnych itd.). Kandydat będzie miał możliwość samodzielnego wyboru miejsca praktyk. Dlaczego warto skorzystać z oferty? Ponieważ po ukończeniu szkoły podstawowej lub gimnazjum uczeń będzie miał możliwość nauki zawodu systemem kursowym. 

Uczestnicy hufca zostaną objęci opieką wychowawczą, zajęciami profilaktycznymi, resocjalizującymi i wychowawczymi. Młodzież będzie miała możliwość uczestniczenia w imprezach kulturalnych i sportowych, a także w realizowanych przez hufiec programach europejskich. Będzie miała szansę rozwijać swoje zainteresowania, a w sytuacjach kryzysowych uzyska pomoc. Jest też możliwość skorzystania ze wsparcia doradcy zawodowego. 
Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się do 11 – 4 Hufca Pracy w Starogardzie Gdańskim, którego nowa siedziba znajduje się przy ul. Gen. J. Hallera 19 A, 83-200 Starogard Gd. Można się też skontaktować przez e'mail: [email protected] oraz pod numerem telefonu: (58) 775 30 65.


UWAGA! Z dniem 1 czerwca 2018 roku siedziba 11 – 4 Hufca Pracy w Starogardzie Gdańskim zostanie przeniesiona. Nowy adres to: ul. Gen. J. Hallera 19 A 83-200 Starogard Gdański. Numer telefonu pozostaje bez zmian.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie Bo ja nie mam nic do jedzenia Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: Czytając ten artykuł, po raz kolejny przekonałem się, że nie można ignorować prawa bez ponoszenia konsekwencji. Wcześniej czy później wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Takie historie skłaniają do refleksji i sprawdzania swoich praw na czas, na przykład za pomocą materiałów na stronie Consultant.net.pl, a nie wtedy, gdy jest już za późno.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 15:40Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: SutenerTreść komentarza: Nie przesadzacie z tą pisowską narracją ? kolejny ściekData dodania komentarza: 24.11.2025, 13:26Źródło komentarza: FELIETON: Czołem, Panie Prezydencie!Autor komentarza: Klemens W.Treść komentarza: Patrząc po ilosci rozbudowań jednorodzinnych Derdowskiego powinna byc połączona zarówno z Gdańska jak i z Skarszewską rondami. I przez całą jej długość podzielona wysepkami z przejściami dla pieszych.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 00:21Źródło komentarza: Potrącenie pieszego na ulicy Derdowskiego. Poszkodowany trafił do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama