sobota, 11 lipca 2026 12:03
Reklama

Narkotyki w torebce? Policjanci zatrzymali 37-latkę!

Starogardzcy kryminalni zatrzymali kobietę, która posiadała narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 170 gramów środków odurzających. Podejrzana 37-latka została doprowadzona do komendy i jeszcze dziś usłyszy zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.
 Narkotyki w torebce? Policjanci zatrzymali 37-latkę!

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 37-letnią mieszkankę Kociewia, która posiadała środki odurzające. Kobieta została zatrzymana, gdy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej funkcjonariusze w trakcie przeszukania pomieszczeń gospodarczych zabezpieczyli należące do podejrzanej narkotyki. Mundurowi znaleźli w damskiej torebce ponad 85 gramów marihuany, 10 gramów amfetaminy, ponad 30 gramów mefedronu i blisko 45 gramów haszyszu. Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do komendy. 37-latka jeszcze dziś usłyszy zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. 

Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

lOgOS 13.05.2018 23:29
Po 1. Nawtykani piszemy razem. Po 2. Ciekawostka. Po nadmiernym zażyciu tabletek z kodeiną w składzie może wystąpić mocne pobudzenie - euforia (podobnie jak amfetamina). Czy teraz należy karać apteki, że sprzedają takie specyfiki bez recepty ?

stg gd 13.05.2018 22:52
karac ostro takie osoby!!!Strach z dzieckiem chodzic po ulicy na spacer bo chodza na wtykani.

-- 13.05.2018 02:58
a co twój głupi synek dał się nabrać i kupił ?

., 12.05.2018 16:46
Karać bezwzględnie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jasiu Treść komentarza: Obwodnicy? Jakiej obwodnicy/ Przecież to zwykła droga bedzię, po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. I do tego wszyscy którzy będa podróżować do np Kokoszkowy pojadą przez miasto. I jeszcze do tego trzy ronda... I wyszło jak zawsze dno i metr mułu Data dodania komentarza: 9.07.2026, 11:39 Źródło komentarza: Jest zielone światło dla budowy obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Finał wielomiesięcznego sporu Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: niestety ale wszystko poszło w górę. na szczęście dalej w dobrej cenie są sprawdzone noclegi, samochód wypożyczony na urlop z kaizen rent i niektóre atrakcje. da się w dobrej cenie mieć ciekawy urlop! Data dodania komentarza: 5.07.2026, 19:31 Źródło komentarza: Tegoroczne wakacje droższe aż o 16 proc! Autor komentarza: Slawek Treść komentarza: Na pierdy wydajecie kasę a obwodnicy nie ma brawo Data dodania komentarza: 5.07.2026, 12:00 Źródło komentarza: W Starogardzie pojawił się piąty Gwiazdek Autor komentarza: Hmmm Treść komentarza: Zastanawiam się, czy starmed zatrudnia więcej aborterów po wyroku skazującym? Data dodania komentarza: 2.07.2026, 03:40 Źródło komentarza: Matka trojga dzieci nie trafi do więzienia! Lekarz z wyrokiem nie usłyszy przeprosin Autor komentarza: Kartar579 Treść komentarza: Dlaczego rząd nie chce sfinansować budowy s22zElbląga do Gorzowa, tylkobuduje jakąś atrapę drogi 2+1,podpatrzonej u Niemców, ale w polskim wykonaniu z barierkami pośrodku. W razie kolizji drogowej utrudnia to dojazd złużb ratowniczych. W regionach o wysokim bezrobociu, sięgającym 10%, taki szlak komunikacyjn pozwoliłby na rozwój gospodarczy. Kilka lat temu plotkowano, że to Poznań blokuje budowę s22 by Gorzów się za bardzo nie rozwinął. Czy jest w tym ziarno prawdy? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:51 Źródło komentarza: Jest zielone światło dla budowy obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Finał wielomiesięcznego sporu Autor komentarza: Rolnik Treść komentarza: Obecne trwa polityka wyniszczenia tego co zostało z trzody chlewnej obudzą się wszyscy jak nie będą mieli co leczyć i czym handlować Data dodania komentarza: 25.06.2026, 09:35 Źródło komentarza: Spotkanie producentów trzody chlewnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama