Strażacy zastali na miejscu zdarzenia murowano - drewniany budynek gospodarczy w całości objęty ogniem. Zasilanie energetyczne zostało wyłączone za pośrednictwem SKKP Starogard Gd.
– Ratownicy zabezpieczyli teren działań, a następnie zaopatrzeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych podjęli działania gaśnicze w natarciu zewnętrznym na palący się budynek gospodarczy – poinformowała kpt. Karina Stankowska, rzecznik KP PSP w Starogardzie Gdańskim. - Po przybyciu kolejnych zastępów straży pożarnej podano kolejne prądy gaśnicze w natarciu na palący się obiekt. Po zlokalizowaniu pożaru ratownicy przystąpili do rozbiórki spalonej konstrukcji budynku i dogaszania jej – zaznacza kpt. Stankowska.
Reklama
FOTO: Pożar strawił cały budynek. Z ogniem walczyło 8 jednostek straży pożarnej
Fatalnie zakończył się długi majowy weekend dla właściciela budynku gospodarczego w Bietowie. Kilka minut przed godziną 17.00 wybuchł pożar, który doszczętnie strawił cały obiekt. Z ogniem zmagało się kilka jednostek Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnej. Gęsty dym widoczny był z daleka.
- 09.05.2018 09:48 (aktualizacja 07.08.2023 17:43)

Reklama

























![[FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy [FOTO] Ogromne zapadlisko przy budynku mieszkalnym! Służby pracują już trzecią dobę. Powołano sztab kryzysowy](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-ogromne-zapadlisko-przy-budynku-mieszkalnym-sluzby-pracuja-juz-trzecia-dobe-powolano-sztab-1772520952.jpg)





![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235331.png)

Napisz komentarz
Komentarze