Do naszej Redakcji zgłosiła się pani Teresa, stała klientka poczty przy ulicy Pomorskiej.
Jak twierdzi, wkrótce placówka ma zostać przeniesiona do pobliskiej galerii, co niekoniecznie podoba się mieszkańcom.
– Poczta na Pomorskiej jest bardzo ładnie usadowiona. Codziennie są tam tłumy, bo ludzie mają po drodze – mówi pani Teresa. – Teraz będziemy musieli chodzić znacznie dalej. Trzeba będzie z paczkami biegać korytarzami galerii. Teraz wielu ma pocztę pod nosem, a mieszka tu na osiedlu sporo osób starszych. Jestem oburzona całą sytuacją i nie wyobrażam sobie, żebym musiała chodzić do galerii – dodaje.
O uzasadnienie tej decyzji poprosiliśmy przedstawicielkę Poczty Polskiej. Jak się okazuje, decyzja już zapadła, a placówka już wkrótce zmieni swoje położenie.
- Przeniesienie placówki pocztowej do nowej lokalizacji planujemy na koniec czerwca br. Nasi klienci uzyskają w Galerii Neptun przy ul. Pomorskiej 7 większy dostęp do naszych usług – poinformowała Justyna Siwek, rzecznik Poczty Polskiej S.A. - Placówka będzie ich obsługiwać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 21.00, 66 godzin tygodniowo, co wpłynie także na efekty biznesowe. Nowa lokalizacja będzie atrakcyjna wizualnie, zgodna ze standardem naszej sieci. Zwracamy uwagę, że nowa lokalizacja jest oddalona tylko ok. 250 m od obecnej – pointuje rzecznik.
Reklama
Decyzja już zapadła. Poczta zostanie przeniesiona
Placówka pocztowa przy ulicy Pomorskiej w Starogardzie Gd. od wielu lat obsługuje mieszkańców. Codziennie przewijają się przez nią setki osób chcących wysłać list, nadać paczkę lub odebrać przesyłkę. Nasi Czytelnicy poinformowali nas, że wkrótce poczta, wbrew oczekiwaniom wielu klientów, zmieni swoją lokalizację. Czy jest szansa, by Poczta Polska nie przenosiła placówki w inne miejsce?
- redakcja
- 04.05.2018 00:32 (aktualizacja 15.08.2023 06:09)

Data dodania:
04.05.2018 00:32
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: IcemarkTreść komentarza: Z tego co wiem na prawo w kierunku Putina skręcili tylko Węgrzy i Słowacy, chyba że się mylę?Data dodania komentarza: 9.12.2025, 10:23Źródło komentarza: Dlaczego Europa skręca w prawo?Autor komentarza: Endriu DuduTreść komentarza: Panie Szubarczyk czemu nie napisze pan w prost, że chcecie wyprowadzić Polsce z Unii Europejskiej i zostawić ją na pożarcie przez Ruskich? I zapewne pisząc Bóg, Honor, Ojczyzna ma pan na myśli polityczne szczury, które uciekły na Węgry do największego zwolennika Putinia w Europie? Jak wybuchła II WŚ 3/4 polityków uciekło na zachód a zwykli ludzie zostali i cierpieli przez te wszystkie lata i tu się nic nie zmieni. Patrioci z prawicy już pokazują jacy są bohaterscy, uciekając z kraju. Żałosne.Data dodania komentarza: 9.12.2025, 10:07Źródło komentarza: FELIETON: Francuski dziennikarz: Polska ratuje dziś Europę!Autor komentarza: Upadły AniołTreść komentarza: Wiadomo jak miała na imię ta dziewczyna ?Data dodania komentarza: 8.12.2025, 05:30Źródło komentarza: WAŻNE: Dwa tragiczne wypadki jednej nocy. Nie żyją dwie młode osoby, dwie inne walczą o życieAutor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie
Bo ja nie mam nic do jedzenia
Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocą
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama






















![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)



![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)


![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze