Środa, 23.01.2019

Już od piątku Cinema City w galerii Neptun! Na jaki film się wybierzesz?

  • 15.07.2015, 06:05
  • red.
Już od piątku Cinema City w galerii Neptun! Na jaki film się wybierzesz?
Podziel się:
Oceń:
Już 17 lipca Cinema City rozpocznie połów największych premier kinowych w Galerii Neptun. Przygodę z filmem w Starogardzie Gdańskim czas zacząć! 

17 lipca Starogard Gdański zyska niepowtarzalne, nowoczesne kino Cinema City. W niedawno otwartej Galerii Neptun, kino sieci Cinema City w tym mieście zaprosi mieszkańców na pierwsze seanse. Miłośnicy najlepszej kinowej rozrywki wreszcie znajdą swoje miejsce, w którym będą mogli łowić najnowsze premiery i hity kinowe. Kino Cinema City to technologia najlepszej jakości obrazu i dźwięku, a także niezwykle wygodne fotele w 6 super nowoczesnych salach. Największe pomieszczenie posiada aż 287 miejsc dla widzów. Filmowe przeżycia nie będą już nigdy takie same, gdy kinomaniacy odwiedzą świeżo otwarte kino. Wydarzenie będzie także idealną okazją do przetestowania technologii Cinema City na najnowszych premierach i spróbowania najlepszego kinowego popcornu!

Starogard Gdański łowi premiery!
Cinema City ma wielką przyjemność zaprosić na największe filmowe wydarzenie w Starogardzie Gdańskim! Od 17 lipca sieć kin będzie wzbudzać najlepsze i najmocniejsze filmowe emocje w mieście.

Otwarcie kina Cinema City odbędzie się 17 lipca w Galerii Neptun (ulica Pomorska 7 w Starogardzie Gdańskim).

Szczegóły oraz możliwość zamówienia biletów na stronie www.cinema-city.pl

red.

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 3.06.2018, 16:24
To kino jest ponoć najlepsze w Polsce pod kątem oglądania horrorów - a to wszystko dzięki zapewnieniu dodatkowych wrażeń przez wybudowanie galerii na dawnym cmentarzu. Polecam!
16.07.2015, 18:51
dziś są vipy.muzyka ,światła będą....ceny biletów na początek 25-30 zł, i kupuje sie w autobilecie
Lemi
Lemi 15.07.2015, 22:47
brak możliwości zakupu biletu , brak możliwości rezerwacji..... miało być wielkie otwarcie , a na chwilę obecną jest delikatna kompromitacja....
15.07.2015, 21:41
Jak chciałam dzisiaj na stronie sprawdzić repertuarw tym nowym kinie i zobaczyć ceny biletów to zobaczyłam wielkie nic. Zanim wylaszczycie te pochwalę plany, zobaczcie jak to od kuchni się dzieje. Od dziś miała być możliwość zakupu biletów . Na razie kicha.
15.07.2015, 17:04
Przylezą, bo za darmo bo zaproszeni, ci co robili wiele abywybić z głowy miejscowym inwestorom budowe tej galerii handlowej. Przylezą jak robaki do gnoju chociaż powinni przyleżć niedaleko czyli na ruiny po Polpharmie i bankrucie - "niby inwestorze". To bankrutom z Prkridge włazili w ...
16.07.2015, 23:36
Lizityłki Parkridge: Gajda, Kubkowski, Strzelczyk, Kurkowski, Banach, Cychnerski, Żak, Stachowicz, Walczak, Skiba, Toporowski, Cesarz, Lubawski, Papieczka ... Jak teraz mogą gratulować Schwarzowi i Pastwie?. Co im tam jak kino za darmochę bo na zaproszenie.
17.07.2015, 17:48
Strzelczyk w sali rozłożyl sie w pierwszym rzędzie aby nikt tego "niktosia" nie zasłonił podczas fotografii. Nadążył z czytaniem napisów w czasie projekcji filmu?
15.07.2015, 14:11
gdyby nie pan minister nojman i małrzonka, to by nigdy nie powztało !!
15.07.2015, 15:42
Nie ma za co polecam się na przyszłość.
mena
mena 24.06.2015, 22:23
Czy kino bedzie akceptowac karty duzej rodziny pozdrawiam
ja
ja 24.06.2015, 09:33
Bez pańskiego wsparcia na pewno kino by nie powstało. Czekamy z utęsknieniem na Aquapark
Obwodnicę i estakadę
15.07.2015, 14:10
Dziękuję i POzdrawiam ;) :)
15.07.2015, 15:41
Prezydencie tak, ale chyba Stachowicz, bo obecny tylko po Edku wstęgi przecina i zasługi se przypisuje. By chociaż przyznał że nic nie robił i pochwalił poprzednika. Ale czego tu się spodziewać.
tutam
tutam 24.06.2015, 00:12
Napiszcie o Dniach Starogardu i Zlocie Weteranów Szos. Program już znany!
tutam
tutam 23.06.2015, 23:55
Nareszcie porządny obraz i dźwięk w Starogardzie. Szkoda tylko, że w zamian za to będzie pół godziny reklam, a i bilety pewno droższe.
23.06.2015, 19:30
zamknięcia państwowego Sokoła? Na co nam tam kasę topić?
gg
gg 23.06.2015, 12:18
ktoś z marketingu napisał w komentarzach pod poprzednim artykułem o galerii
23.06.2015, 18:10
fuj,znowu będą żreć popkorn,chlać piwsko i pierdzieć w fotele w 3D.

Pozostałe