Promocja książki i płyty

  • 17.11.2013, 23:07
  • Janusz Rokiciński
Promocja książki i płyty

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę, 17 listopada, w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej odbył się koncert Familii HP promujący książkę ks. Łukasza Wisieckiego "Kim jestem? Ksiądz Janusz Stanisław Pasierb - o tożsamości człowieka" i najnowszą płytę starogardzkiego zespołu „Pasierb. Noli me tangere".Kościół szczelnie wypełnili miłośnicy pasierbowej twórczości i dobrej muzyki.

Rok Pasierbowy
Rok 2013, na Pomorzu, obchodzony jest jako rok ks. prof. Janusza Stanisława Pasierba. Płyta Familii HP i książka ks. Wisieckiego wspaniale się w ten rok wpisują.
Tytuł płyty „Noli me tangere”, łac. nie zatrzymuj mnie! (lub nie dotykaj mnie!) to słowa, które według Ewangelii Jana (J 20,17) wypowiedział Jezus do Marii Magdaleny po zmartwychwstaniu (tak tłumaczy Wikipedia). Na płycie jest siedem utworów, które skomponowali Sławek i Jacek Hoduniowie do wierszy ks. Pasierba. Wykonała je Familia HP w składzie: Agata, Jacek i Sławomir Hoduniowie oraz Elżbieta, Joanna i Grzegorz Piskorscy i, gościnie, Dariusz Czajka i ks. Łukasz Wisiecki, wikary starogardzkiej parafii św. Katarzyny.

Więcej w "Gazecie Kociewskiej"

Janusz Rokiciński

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe