Nowa wiata przystankowa w Bobrowcu

  • 20.04.2022, 09:51
  • redakcja
Nowa wiata przystankowa w Bobrowcu

Podziel się:

Oceń:

W miejscowości Bobrowiec, w przysiółku Kornatka w gminie Smętowo Graniczne ustawiono wiatę przystankową, która da podróżnym schronienie przed deszczem i wiatrem. W szczególności poprawi ona bezpieczeństwo dzieci dojeżdżających do szkół.

O wiatę przystankową zabiegali mieszkańcy gminy oraz sołtysi miejscowości Bobrowiec i Kościelna Jania. Obiekt wyposażony jest w ławeczkę i częściowo przeszklony od połowy, dzięki czemu podróżni zobaczą nadjeżdżający autobus.

_redakcja

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

as
as 26.04.2022, 07:30
Coś pięknego ! Sukces ! Naprawdę !!! Jak się postarają to jeszcze jedną wiatę postawią w tym roku i będą dwie! Co za pierdoły??!!
Skarbowy
Skarbowy 22.04.2022, 10:50
Super,ze wiata ma ławeczkę.
Może takie rozwiązanie doradził "Jaś Smętowiak" ,ktorego kumpela wojt Galant powołała do rady gospodarczej gminy."Jaś" powinien usiąść na ławeczce i pokazać mieszkańcom te" falszywe faktury" ,ktore swego czasu wystawiał.
Urzad Skarbowy podczas kontroli to wykrył i to stwierdził czarno na białym.Doradca w gminie to następny "krysztalowy smętowski banaś" ,ktory udaje uczciwego.Opluwał innych a za uszami grubo.Tak się mydli oczy mieszkańcom.
Anty bansie
Anty bansie 22.04.2022, 11:35
SZOK.
Otworzyła się puszka pandory.
To są prawdziwe banasie.Po trupach pchają się do władzy.
Votum nieufności dla wójt Galant i jej "dworu".
Kamila
Kamila 21.04.2022, 07:45
Pani Sołtys na pewno marzyła o takim przystanku.
świńska rura a nie miś
świńska rura a nie miś 21.04.2022, 07:30
to jest wiata na miarę mozliwości sharmacha i galantowej, oni tą wiatą otwierają oczy niedowiarkom, to nasze mówią i się tego nie wstydzą ciekawie się żyje w gminie smentów :)
Cp
Cp 21.04.2022, 09:10
"Krysztalowe banasie" Smetowa.
o
o 20.04.2022, 22:55
Trzeba się nieźle wysilić aby takie brzydkie szkaradztwo wymyśleć.
troll
troll 21.04.2022, 07:06
Mówisz o swoim komentarzu?
real
real 20.04.2022, 22:13
woow. niedługo bedzie chwalenie sie ze wyczyszczono 3 znaki drogowe albo kupiono 10 dlugopisow dla miejscowej szkoly.
smiech na sali.
a przystanek zaraz jakimis bazgrolami bedzie upackany typu kps bks.
Tadeusz
Tadeusz 20.04.2022, 19:03
To mi wiadomość.O matko to mi rewelacja, bo zamontowali wiatę.Jak to możliwe,że wójt Galant wcześniej nie pomyślała o dzieciach.Zainwestowała wiele tysięcy publicznych środków w wystrój urzędu gminy a nie kupiła wiaty.Dla niej jest ważniejszy wypasiony fotel i drogie meble niż podstawowe udogodnienia dla dzieci.
Zresztą w tej gminie wszystko stoi do "góry nogami"
Gość
Gość 20.04.2022, 19:40
Ciekawszy temat jest rezygnacja w otatnim czasie trzech radnych gminy Smetowo z mandatu.radnego.Ha,ha tak się miło współpracowało,ze porzucili służbę społeczności.I nie wiadomo kiedy juz po wyborach uzupełniających i niespodzianka.Powróciło stare bo m.in Elunia P. kumpela Galantowej.Kiedyś byla radną i pielęgniarką w gminnym ośrodku i tak poprostu samowolnie razem z lekarzem przygruchali sobie bez zgody właściciela czyli gminy dwuletnie komputery.Zaplacili według swojego uznania pare groszy i cześć.To się nazywa spryt a wedlug uczciwych ludzi złamanie prawa. Zadnego wstyd i samokrytyki .Próbowała kilkakrotnie startować do rady powiatu,ale bez efektu.A teraz jako szefowa komisji społecznej będzie wydawać opinię w sprawach mieszkańców.Skandal.Nie ukrywaj co zrobiłaś,nie bądź tchórzem.
omnis
omnis 22.04.2022, 07:00
znaczy łeb ma na karku rzeczona Elunia ... się nada ... a jak jeszcze działkę będzie odprowadzać to już w ogóle układ idealny... swoją droga ciekawa ta akcja opisana w powyższym komentarzu rozgrywka wytrawnych graczy warta
xxcz
xxcz 20.04.2022, 11:12
I znów sukces.
Gość
Gość 20.04.2022, 14:03
A nie ma zdjecia wojta Szarmacha i celebrytki galantowej ?

Pozostałe