Quad rozbił się na drzewie. Dwie osoby ranne. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

  • 13.03.2022, 10:13
  • redakcja
Quad rozbił się na drzewie. Dwie osoby ranne. Interweniowało Lotnicze… KP PSP Starogard

Podziel się:

Oceń:

Dziś (13 marca) o godzinie 8.44 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem pojazdu typu quad. Do zdarzenia doszło w miejscowości Okole. Pojazdem, który z pełnym impetem uderzył w drzewo, podróżowały dwie osoby.

Na miejsce natychmiast wysłano straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policję. W trakcie prowadzonych działań podjęto decyzję o zadysponowaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
W zdarzeniu tym poszkodowane zostały dwie młode osoby - 21-letni mężczyzna i 20-letnia kobieta.
Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe przyczyny wypadku.

Razem ze służbami ratunkowymi apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy tego typu pojazdami.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bartek
Bartek 13.03.2022, 21:42
andrzej,Bolo i Oh jesteście bardzo płytcy i chyba bardzo mocno ograniczeni .Co widać andrzejku ,że chyba mierny miałeś z j.polskiego bo imię piszę się z dużej litery .Życzę szybkiego powrotu do zdrowia .
alik
alik 17.03.2022, 19:12
jesteś zero...
jarek
jarek 18.03.2022, 12:04
a ty mniej niż zero...
pies alik
pies alik 18.03.2022, 12:38
Mniej niż zero, mniej niż zero, mniej niż zero, mniej niż zero, o, o, o, o
bolo
bolo 14.03.2022, 07:45
Przepraszam, ale mój wpis nie musi się nikomu podobać. Liczę się również z tym, że część osób nie zgodzi się z tym co ja tu napisałem. I tu zaczyna się Twój problem. Po pierwsze mam prawo do własnego zdania i je prezentuję. Ty też masz prawo do własnego, tyle tylko że ja tego "zdania" nie widzę. Zamiast wypowiedzieć się merytorycznie w temacie ludzi? którzy niszczą lasy drogimi zabawkami i ostatecznie w wyniku swojej głupoty rozbijają się na drzewie to ubliżasz ludziom stawiając się w pozycji jakiegoś cenzora czy nie wiem kogo ! Zamilcz i daj sobie spokój z takimi płytkimi komentarzami! Idź rób coś innego! Pracy poszukaj i przestań pisać swoje sugestywne odczucia bo się rzygać chce jak się to czyta ! Amen .
Kociewianka
Kociewianka 14.03.2022, 08:21
Hej, Bolo! Lepiej nie mów nic o ubliżaniu, bo sam innym ubliżasz. Przeczytaj sobie swoje agresywne komentarze pod artykułem o pijanym kierowcy BMW
bolo
bolo 14.03.2022, 11:09
Ooooo !!!! Jakie mamy w POlsce drogi. Nic dodać nic ująć. Dno. Gdzie to ubliżanie??
bolo
bolo 14.03.2022, 11:07
nic na mnie nie masz, pisałem o drogach w Polsce. Więc żegnaj płyń
Kociewianka
Kociewianka 14.03.2022, 11:14
bolo 11.03.2022, 13:31
A kto ci powiedział o braku człowieczeństwa? W którym miejscu jest to napisane? Napisane jest, że ludziom pomaga bo wymaga to potrzeba tej chwili. To w takim razie jesteś albo nie potrafiącym czytać ze zrozumieniem albo ruskim trolem, a jeżeli tak to FUCK YOU

bolo 11.03.2022, 13:47 aż połamałem guziki od klawiatury. Zapłacicie mi za to !!! WON trole, środkowy palec dla wszystkich !
Kociewianka
Kociewianka 14.03.2022, 11:16
Znalazłam w ciągu minuty, ale dobra, nie będę ciągnąć tej dyskusji. Szkoda czasu na rozmowę takim żałosnym człowiekiem. Zasłużyłeś na wieczną ignorancję z mojej strony
bolololo
bolololo 14.03.2022, 08:00
Mówiąc "Zamilcz " sam stajesz się cenzorem
bolo
bolo 14.03.2022, 11:08
nie, pisząc zamilcz mam na myśli jego ubliżanie !
troll
troll 14.03.2022, 05:52
to trolle
andrzej
andrzej 13.03.2022, 20:27
nie powinni leczyć takich drani , to powinna być naturalna selekcja , do tego powinni ponieść surowe kary !!!
Bartek
Bartek 13.03.2022, 23:00
Nie dość że se na kładzie pojeździł po lasach to jeszcze helikopterem se polatał za friko. Żyć nie umierać.
andrzej
andrzej 13.03.2022, 21:18
wiem coś o tym , ale nie powiem !!!
mmm
mmm 13.03.2022, 17:55
Głupotą to jest jeździć rowerem bez kasku gdzie zawsze istnieje ryzyko, że ktoś może cię potrącić i rozbijesz sobie głowę. Śmigając bez kasku na quadzie musieli zdawać sobie sprawę, że sporo ryzykują. Może o tą dodatkową adrenalinę im właśnie chodziło?
Bolo
Bolo 13.03.2022, 16:28
Brawo, debile! Nic tak sutecznie nie oczyszcza jak głupota!
Bolo 2.0
Bolo 2.0 14.03.2022, 08:57
Kto przezywa , ten się tak samo nazywa !!!
Oh
Oh 13.03.2022, 11:16
Skąd miał pieniądze na tak drogie paliwo? Warto sprawdzić kogo dzisiaj stać na takie zabawy. Kto dzisiaj marnuje drogie paliwo do jakiegoś quada?
uhmm..
uhmm.. 13.03.2022, 13:41
"Najważniejsza sprawa" - skąd miał pieniądze. I cóż tobie do cudzego portfela. Ma kłada, więc i na paliwo też ma. Nie twój biznes.
kj
kj 13.03.2022, 20:22
Trzeba być czujnym. Może to ruskie?
narodowy
narodowy 13.03.2022, 14:50
Może to jakiś komunista, któremu przeszkadza każdy, kto ma więcej od niego
Karol
Karol 13.03.2022, 10:40
Właśnie przez takich jest zakaz wjazdu do lasu .Przyjeżdżają Quadami, motocyklami Enduro i się wynaturzają .Kasków pewnie też nie mieli.
B
B 13.03.2022, 12:19
Mylisz się. Zakaz wjazdu jest z innego powodu.

Pozostałe