Akademia Młodego Sportowca

  • 13.09.2021, 08:05
  • redakcja
Akademia Młodego Sportowca

Podziel się:

Oceń:

Od 4 października rusza Akademia Młodego Sportowca, w których najmłodsi będą mogli skorzystać z wszechstronnych zajęć sportowych, rozwijających pod względem fizycznym, jak i mentalnym. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września.

Zajęcia dedykowane są dwóm grupom wiekowym: 4-6 lat oraz 7-10 lat. Trwają one 60 min., z których każda minuta wykorzystywana jest w 100 %! Wszystko to pod okiem doświadczonej Kadry Trenerskiej

Maxisport to zajęcia, w których główną ideą jest rozwój wszechstronny fizyczny i mentalny uczestników z uwzględnieniem wielu dyscyplin sportowych, oczywiście wszystko okraszone ogromną dawką zabawy i wyzwalania emocji.

Treningi Athletic kids, dla najstarszej grupy wiekowej 10-13 lat są ukierunkowane na lekkoatletykę, ze szczególnym uwzględnieniem konkurencji biegowych. Oczywiście dominują zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym.

Niewątpliwie zaletą AMS jest to, że do każdego podopiecznego podchodzi się w sposób indywidualny. Systematycznie podnoszona jest umiejętność radzenia sobie z trudami zmęczenia i dyskomfortem. Jest to czas zarówno na sportową zabawę, jak i ćwiczenia.

„Wyznajemy zasadę: Twoje dziecko nie musi zostać mistrzem, ale może zostać zdrowym i sprawnym człowiekiem!”

Zachęcamy do zapisów!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: ams.sport.pl

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe