4 czerwca we wnętrzach galerii Poroczyńskich w Warszawie nagrodę z rąk minister Krystyny Szumilas odebrała dyrektor przedszkola oraz przedstawiciel Rady Rodziców.
- Przedszkole zatytułowało swój projekt "Odwiedzamy i bawimy się. Eksperymentujemy i tworzymy" - mówi dyrektor Iwona Lewandowska. - Głównym celem podejmowanych działań było zaangażowanie rodziców, nauczycieli i dzieci w odkrywanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla dzieci 5 i 6 letnich.
Przez ostatnie dwa lata w „Modraczku” sporo się działo. Szereg podjętych przez pedagogów przedsięwzięć wpisywało się w tematykę konkursowego projektu.
- Przedszkole stworzyło warunki do podnoszenia samodzielności i kreatywności dzieci, rozwija cechy niezbędne w szkole i w swoich działaniach wychodzi poza podstawę programową wychowania przedszkolnego - tłumaczy Iwona Lewandowska
Mimo wszelkich działań nagroda jest dużym zaskoczeniem i wyróżnieniem. W konkursie wystartowało aż 700 szkół i przedszkoli z całej Polski.
Więcej w Gazecie Kociewskiej, która ukazuje się wraz z Dziennikiem Pomorza na terenie powiatu starogardzkiego.

























![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze