Do półfinału turnieju z eliminacji, które odbyły się 02.06.2015 na Stadionie im. Kazimierza Deyny(boisko ze sztuczną nawierzchnią) zakwalifikowało się 6 drużyn oraz dołączyły dwie drużyny KP Starogard. W półfinale turnieju brały udział drużyny:
KP Starogard I
KP Starogard II
Centrum Pelplin
PSP Bobowo
PSP Pinczyn I
PSP Pinczyn II
PSP nr 1 Starogard Gd. I
PSP nr 1 Starogard Gd. II
Wyniki drużyn podczas turnieju:
Grupa A
KP Starogard : PSP nr 1 II Drużyna 4:0
PSP Pinczyn II : PSP Bobowo 0:1
KP Starogard I : PSP Pinczyn II 4:0
PSP nr 1 II : PSP Bobowo 0:0
KP Starogard I : PSP Bobowo 2:1
PSP nr 1 II : PSP Pinczyn II 2:2
Grupa B
Centrum Pelplin : KP Starogard II 6:0
PSP nr 1 I : PSP Pinczyn I 4:1
Centrum Pelplin : PSP nr 1 I 0:1
PSP Pinczyn I : KP Starogard II 2:0
Centrum Pelplin : PSP Pinczyn I 2:1
PSP nr 1 I : KP Starogard 5:0
Półfinały
PSP Bobowo : PSP nr 1 I 0:6
KP Starogard I : Centrum Pelplin 0:0, po rzutach karnych 4:3
Mecz o 7 miejsce
KP Starogard II : PSP Pinczyn II 0:4
Mecz o 5 miejsce
PSP Pinczyn I : PSP nr 1 II 2:0
Mecz o 3 miejsce
Centrum Pelplin : PSP Bobowo 2:0
Mecz o 1 miejsce
KP Starogard I : PSP nr I 1:0
Najlepszym bramkarzem turnieju został Dominik Floryn z PSP nr 1 I.
Najlepszym strzelcem turnieju został Dominik Szopiński z KP Starogard I.
Końcowa Klasyfikacja
1. KP Starogard I drużyna
2. PSP nr 1 I drużyna
3. Centrum Pelplin
4. PSP Bobowo
5. PSP Pinczyn I drużyna
6. PSP nr 1 II drużyna
7. PSP Pinczyn II drużyna
8. KP Starogard II drużyna
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, szaliki. Najlepszy strzelec turnieju i bramkarz dostali nagrody rzeczowe(piłka nożna). Najlepsze 3 zespoły otrzymały puchary. Nagrody wręczał Prezes KP Starogard Artur Dąbrowski. Najlepsza drużyna pojedzie na Finał Turnieju Lotos Junior Cup 2015, który odbędzie się 28.06.2015 na Stadionie PGE Arena w Gdańsku.
Reklama
Półfinał Turnieju Lotos Junior Cup 2015
Półfinał turnieju rozgrywany był w Starogardzie Gdańskim 11 czerwca 2015 na głównej płycie Stadionu im. Kazimierza Deyny.
- 15.06.2015 10:28 (aktualizacja 18.08.2023 11:03)

Reklama
Reklama
Reklama






















![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)



![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją! [AKTUALIZACJA] Lena wyszła z domu i nie wróciła. Jeśli posiadasz informacje skontaktuj się z policją!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-lena-wyszla-z-domu-i-nie-wrocila-jesli-posiadasz-informacje-skontaktuj-sie-z-policja-1762463366.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze