poniedziałek, 6 kwietnia 2026 09:57
Reklama

NOWE: 73 projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego

Starogardzki magistrat podał nową liczbę projektów, które wpłynęły do Urzędu Miasta w ramach pomysłów na Budżet Obywatelski.
NOWE: 73 projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego

- Niestety w poprzedniej informacji pojawił się błąd dotyczący liczby wniosków, które wpłynęły do Urzędu Miasta. Zgłoszonych propozycji zdań do realizacji z Budżetu Obywatelskiego jest 73, a nie jak wcześniej podano 61 - informuje rzecznik prasowy UM w Starogardzie Gd.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

17.03.2015 09:40
w końcu doczekaliśmy się budżetu obywatelskiego w naszym mieście. w końcu ludzie będa mogli zadecydować sami o wydaniu jakiejś kwoty z budżetu. to dobra wiadomość, ale są niestety tacy, którzy będą nadal marudzić zamiast się cieszyć.

18.03.2015 13:37
Wow ale sukces.

ja 14.03.2015 12:45
a ciekawe z kad sie wzial nowy kierowca w urzedzie miasta tyle lat byl pan wiemy kto a tu nagle pan wiemy kto oj panie prezydencie koledzy to po pracy oj oj oj

kociewiak 13.03.2015 09:02
czy to prawda że radny z naszego starogardu Janaszek co podaje inny portal dostał pracę w TBS?

Lolek 13.03.2015 07:41
Idź spojrzeć w oczy POłomowi, Neumanowi, Rogalskiemu, Gabryelowi itd... :)

13.03.2015 08:19
Od kiedy Połom jest z platformy i jakim itd. no miej odwagę i napisz konkretnie a nie bawisz się w chowanego.

13.03.2015 08:32
Przed momentem byłeś Tyson - identyczny wpis z godziny 07:41:13. Twoja wiarygodność spadła do zera.

Oj 12.03.2015 18:51
Życie życiem. Ciekawe czy mój radny z Naszego Starogardu który pięknie opowiadał o wstrętnej PO którą tylko stołki obchodzą. O tym jak oni dla miasta będą pracować, wszystkie stanowiska w konkursach obsadzą, stanowiska dla starogardzian a nie obcych przeznaczą, po to by młodzi miasta nie opuszczali. Ciekawe czy teraz będzie mógł mi spojrzeć prosto w oczy.

Kit 12.03.2015 20:16
Bo byłeś tak naiwny i głupi i mu uwierzyłeś. Wstydź się!

oj 12.03.2015 20:45
nie kłamałem, powiedziałem że na taki program zagłosuję i zagłosowałem

oj 13.03.2015 09:23
Tylko na innego oszusta, którego odpowiednio rozliczę

Tyson 13.03.2015 07:41
Idź spojrzeć w oczy POłomowi, Neumanowi, Rogalskiemu, Gabryelowi itd... :)

Rafalala 12.03.2015 14:49
ludzie mają racje, w mieście w końcu pracują a POwiat bez zmian. LENIE !!!! ale za to NePOtyzm kwitnie W POwiecie

12.03.2015 15:37
W mieście pracują jak mróweczki. Podaj wszystkie stanowiska, które zostały obsadzone ludźmi jedynej właściwej naszej starogardzkiej opcji, a następnie podaj co władza w mieście konkretnie zrobiła i na koniec napisz na czym polega nepotyzm w powiecie. Daj czadu.

Rysiu 12.03.2015 14:47
Same nieroby tylko do kasy się pchają POwiatowi

ED 12.03.2015 14:38
POwiatowi to sam nepotyzm. czas na POrządki w POwiecie

12.03.2015 15:40
Przynieś miotłę i zacznij sprzątać. Tylko nam na niej nie odleć. A jeszcze wyjaśnij co to za sformułowanie POwiatowi to sam nepotyzm. Pisze się w Powiecie.

12.03.2015 09:53
Prowincjonalizm wdarł się do miasta

12.03.2015 09:44
a drugi vice Kościelna Jania ? i też członek rodziny z SLD

12.03.2015 09:39
korzenie władzy: sekretarz - piece vice prezydent - czersk naczelnik rozwoju - pelplin z-ca naczelnika rozwoju - tczew rzecznik prasowy -pelplin a podobno od urodzenia suwałki Pewien gość w kampani krzyczał, że mamy dosyć swoich mieszkańców do pracy w Urzędzie ???!!!!

12.03.2015 09:30
Tak to córka tego działacza SLD zatrudniona za Eda a teraz awansowana przez prezydenta niepolitycznego

12.03.2015 18:55
tak,to ona,córka czerwonego bydlaka

11.03.2015 22:52
KompromitacjA. Słyszałem że wniosków nadal przybywa. Czy to oznacza że część z tych wniosków została podrzucona po terminie?

goya 11.03.2015 22:10
Gazeta Kociewska nie powiela bzdur preparowanych przez pewien starogardzki brukowiec. Szacunek za rozsadek. Podpowiadam naszym władzom, że opinia kryjąca się pod nickem J.K. nosi znamiona pomówienia bądź próby zniesławienia...kłania się k.k. Radzę nie zostawiać tego bez konsekwencji, bo to deprawuje.

11.03.2015 22:33
Chyba Cię g(n)oyu pogięło! Deprawuje kogo? Bardziej niż obecna władza w mieście to nic nie deprawuje! Tępe ćwoki które nic nie chcą innego, oprócz tego żeby BYĆ!

J.K. 11.03.2015 21:37
Może by Państwo zajęli się takim tematem a nie ilością projektów w ustawionym konkursie. P.S. Kasa na konkurs została zdjęta z budowy ulicy

Reklama
Reklama
Wernisaż wystawy malarstwa Moniki Osowskiej w starogardzkim ratuszu Wernisaż wystawy malarstwa Moniki Osowskiej w starogardzkim ratuszu Muzeum Ziemi Kociewskiej zaprasza na wernisaż wystawy „Piękno w wielu wymiarach – twórczość malarska Moniki Osowskiej”, który odbędzie się w piątek, 10 kwietnia o godz. 17:00 w Ratuszu Miejskim w Starogardzie Gdańskim (ul. Rynek 1).Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć prace Moniki Anny Osowskiej, artystki urodzonej w Starogardzie Gdańskim, która obecnie mieszka w Mirycach w gminie Skórcz. Na co dzień pracuje w Kociewskim Centrum Zdrowia, gdzie zajmuje się dostarczaniem posiłków pacjentom, a swoją pasję do malarstwa rozwija od wielu lat.Artystka od lutego 2018 roku jest członkinią Grupy Twórczej „Kreska” działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Skórczu. W 2025 roku dołączyła również do Stowarzyszenia Twórców „Feniks”.W twórczości Moniki Osowskiej dominują motywy przyrodnicze – artystka szczególnie ceni piękno natury, które często pojawia się w jej obrazach. Maluje również twarze kobiet i dziewczynek, anioły oraz obrazy o tematyce religijnej. Jej styl wyróżniają intensywne kolory, wyraźne linie oraz bogactwo detali.Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników sztuki do udziału w wydarzeniu i poznania twórczości lokalnej artystki.SEO (max 150 znaków):10 kwietnia w Ratuszu w Starogardzie Gdańskim odbędzie się wernisaż wystawy „Piękno w wielu wymiarach” – malarstwo Moniki Osowskiej. Start o 17:00.Data rozpoczęcia wydarzenia: 10.04.2026
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Brawo. Będzie nowy parking.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Trwa modernizacja chodnika w LubichowieAutor komentarza: OrtografistaTreść komentarza: Wiadomo jaki kaliber tych przestępców jest. Dajcie spokój o alimecisrzu mogli nie pisać . Alimenty powinny być po 300 zł na dziecko płacone z skarbu państwai dzięki temu wszyscy alimecisrze co siedzą by wyszło a koszt ich utrzymania jest napewno wyszy niż tych alimentów po 300 zł....Data dodania komentarza: 29.03.2026, 10:48Źródło komentarza: Skuteczne działania starogardzkich policjantów. Kolejni poszukiwani trafią za kraty.Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Witam. Ja w latach 80-tych jeździłem motorem się tam kapać. Było jezioro, które tworzyła zapora zbudowana dla potrzeb młyna. Po chyba dwudziestu latach widzę że nie ma już jeziora a zpora jest uszkodzona. Pytanie jak to się staloData dodania komentarza: 28.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Jakie tajemnice skrywa maleńka osada w gminie Osiek? Autor komentarza: CzarodziejTreść komentarza: Ten artykuł jak i cała redakcja nie jest do końca kompetentna ,są na to nie do podważenia a gumenty 😎Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:03Źródło komentarza: Pijany motocyklista wpadł po wywrotceAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Jesteś chory psychicznie Człowieku.Te chelikoptery to nic Więcej jak zastraszania Polaków wojną .Żeby nikt nie mówił o prawdziwych problemach z którymi Polacy borykają się na Codzień.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 14:50Źródło komentarza: FOTO: Tajemnicze samoloty nad Starogardem Autor komentarza: Zabros...Treść komentarza: Witam.Dobrze że są pieniądze i cos robią ale by trza było pomyśleć o odcinku drogi ul.Chopina przy Specjalistycznym Ośrodku Wychowawczym.Droga się zapada urywają misy olejowe w samochodach a najgorsze to że wybija szambo i się przelewa na drogę.Na tą chwilę zaczyna znowu się zapadać pod wpływem nieszczelności rur położonych od szamba przez ulice .Co roku przyjeżdża ekipa zasypuje dół układa trelinkę i tylko tyle, zamiast wymienić rury.Data dodania komentarza: 21.03.2026, 07:34Źródło komentarza: Są pieniądze na remont pustostanów w mieście
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama