wtorek, 7 kwietnia 2026 06:31
Reklama

Dramat na drodze - ciężko ranny 27-latek

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który wydarzył się wczoraj nad ranem na drodze wojewódzkiej w miejscowości Wycinki. Kierowca osobowej skody stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala.
Dramat na drodze - ciężko ranny 27-latek

Do wypadku doszło przed godziną 8:00 na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Wycinki. Dyżurny, który otrzymał zgłoszenie natychmiast skierował w ten rejon policjantów z Lubichowa. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 27-letni kierowca osobowej skody wyjeżdżając z zakrętu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi na pobocze, gdzie bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Mężczyzna doznał ciężkich obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Interweniujący w tej sprawie policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kierowca 23.12.2014 13:57
Była szklana na jezdni służby drogowe nie wyjechały posypać. Jak zwykle oszczędności. Jak chodnika nie posypiesz to dostajesz mandat, albo płacisz odszkodowanie.

gość 23.12.2014 07:46
nie ślizgo tylko ślisko.

22.12.2014 23:35
Jadąc wczoraj o 10:30 mijałem piaskarkę na drodze z Stgg do Lubichowa, pewnie był lód z rańca :(

mieszkaniec 22.12.2014 22:13
ślizgo bylo? na pewno nie prędkość bo jezdził spokojnie z tego co widziałem

Reklama
Reklama
Wernisaż wystawy malarstwa Moniki Osowskiej w starogardzkim ratuszu Wernisaż wystawy malarstwa Moniki Osowskiej w starogardzkim ratuszu Muzeum Ziemi Kociewskiej zaprasza na wernisaż wystawy „Piękno w wielu wymiarach – twórczość malarska Moniki Osowskiej”, który odbędzie się w piątek, 10 kwietnia o godz. 17:00 w Ratuszu Miejskim w Starogardzie Gdańskim (ul. Rynek 1).Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć prace Moniki Anny Osowskiej, artystki urodzonej w Starogardzie Gdańskim, która obecnie mieszka w Mirycach w gminie Skórcz. Na co dzień pracuje w Kociewskim Centrum Zdrowia, gdzie zajmuje się dostarczaniem posiłków pacjentom, a swoją pasję do malarstwa rozwija od wielu lat.Artystka od lutego 2018 roku jest członkinią Grupy Twórczej „Kreska” działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Skórczu. W 2025 roku dołączyła również do Stowarzyszenia Twórców „Feniks”.W twórczości Moniki Osowskiej dominują motywy przyrodnicze – artystka szczególnie ceni piękno natury, które często pojawia się w jej obrazach. Maluje również twarze kobiet i dziewczynek, anioły oraz obrazy o tematyce religijnej. Jej styl wyróżniają intensywne kolory, wyraźne linie oraz bogactwo detali.Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników sztuki do udziału w wydarzeniu i poznania twórczości lokalnej artystki.SEO (max 150 znaków):10 kwietnia w Ratuszu w Starogardzie Gdańskim odbędzie się wernisaż wystawy „Piękno w wielu wymiarach” – malarstwo Moniki Osowskiej. Start o 17:00.Data rozpoczęcia wydarzenia: 10.04.2026
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Brawo. Będzie nowy parking.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Trwa modernizacja chodnika w LubichowieAutor komentarza: OrtografistaTreść komentarza: Wiadomo jaki kaliber tych przestępców jest. Dajcie spokój o alimecisrzu mogli nie pisać . Alimenty powinny być po 300 zł na dziecko płacone z skarbu państwai dzięki temu wszyscy alimecisrze co siedzą by wyszło a koszt ich utrzymania jest napewno wyszy niż tych alimentów po 300 zł....Data dodania komentarza: 29.03.2026, 10:48Źródło komentarza: Skuteczne działania starogardzkich policjantów. Kolejni poszukiwani trafią za kraty.Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Witam. Ja w latach 80-tych jeździłem motorem się tam kapać. Było jezioro, które tworzyła zapora zbudowana dla potrzeb młyna. Po chyba dwudziestu latach widzę że nie ma już jeziora a zpora jest uszkodzona. Pytanie jak to się staloData dodania komentarza: 28.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Jakie tajemnice skrywa maleńka osada w gminie Osiek? Autor komentarza: CzarodziejTreść komentarza: Ten artykuł jak i cała redakcja nie jest do końca kompetentna ,są na to nie do podważenia a gumenty 😎Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:03Źródło komentarza: Pijany motocyklista wpadł po wywrotceAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Jesteś chory psychicznie Człowieku.Te chelikoptery to nic Więcej jak zastraszania Polaków wojną .Żeby nikt nie mówił o prawdziwych problemach z którymi Polacy borykają się na Codzień.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 14:50Źródło komentarza: FOTO: Tajemnicze samoloty nad Starogardem Autor komentarza: Zabros...Treść komentarza: Witam.Dobrze że są pieniądze i cos robią ale by trza było pomyśleć o odcinku drogi ul.Chopina przy Specjalistycznym Ośrodku Wychowawczym.Droga się zapada urywają misy olejowe w samochodach a najgorsze to że wybija szambo i się przelewa na drogę.Na tą chwilę zaczyna znowu się zapadać pod wpływem nieszczelności rur położonych od szamba przez ulice .Co roku przyjeżdża ekipa zasypuje dół układa trelinkę i tylko tyle, zamiast wymienić rury.Data dodania komentarza: 21.03.2026, 07:34Źródło komentarza: Są pieniądze na remont pustostanów w mieście
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama