Do wypadku doszło nad ranem, na odcinku łączącym Bietowo z Lubichowem. Srebrny ford, prowadzony przez mieszkankę Bietowa uderzył w drzewo na zakręcie.
- Byliśmy w domu, kiedy nagle usłyszeliśmy huk – relacjonują mieszkańcy pobliskich zabudowań. – Wybiegliśmy przed dom i zobaczyliśmy samochód rozbity na drzewie. Ktoś wezwał karetkę.
Służby ratunkowe bardzo szybko zjawiły się na miejscu wypadku. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala. Jej stan na razie nie jest znany. Strażacy z OSP Lubichowo usunęli rozbite auto z drogi, by te nie tarasowało ruchu. Policjanci natomiast przystąpili do wyjaśniania przyczyn wypadku, które jeszcze nie są znane.
Ford roztrzaskany na drzewie. Ranna w szpitalu
Kolejny poważny wypadek na kociewskich drogach. Do tragedii doszło w Bietowie, gm. Lubichowo. Kobieta uderzyła rozpędzonym samochodem w drzewo. Poszkodowana trafiła do szpitala. Badane są przyczyny wypadku. Informacje o zdarzeniu oraz zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika.
- red.
- 09.11.2012 10:29 (aktualizacja 15.08.2023 05:02)

Data dodania:
09.11.2012 10:29
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KociewiakTreść komentarza: Przecież Starogard to podrzędne miasto Kaszubskie…Data dodania komentarza: 7.04.2026, 21:55Źródło komentarza: Tłumaczymy, dlaczego Starogard Gd. nazywany jest Królewskim Miastem.Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Brawo. Będzie nowy parking.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Trwa modernizacja chodnika w LubichowieAutor komentarza: OrtografistaTreść komentarza: Wiadomo jaki kaliber tych przestępców jest. Dajcie spokój o alimecisrzu mogli nie pisać . Alimenty powinny być po 300 zł na dziecko płacone z skarbu państwai dzięki temu wszyscy alimecisrze co siedzą by wyszło a koszt ich utrzymania jest napewno wyszy niż tych alimentów po 300 zł....Data dodania komentarza: 29.03.2026, 10:48Źródło komentarza: Skuteczne działania starogardzkich policjantów. Kolejni poszukiwani trafią za kraty.Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Witam. Ja w latach 80-tych jeździłem motorem się tam kapać. Było jezioro, które tworzyła zapora zbudowana dla potrzeb młyna. Po chyba dwudziestu latach widzę że nie ma już jeziora a zpora jest uszkodzona. Pytanie jak to się staloData dodania komentarza: 28.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Jakie tajemnice skrywa maleńka osada w gminie Osiek? Autor komentarza: CzarodziejTreść komentarza: Ten artykuł jak i cała redakcja nie jest do końca kompetentna ,są na to nie do podważenia a gumenty 😎Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:03Źródło komentarza: Pijany motocyklista wpadł po wywrotceAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Jesteś chory psychicznie
Człowieku.Te chelikoptery to nic
Więcej jak zastraszania
Polaków wojną .Żeby nikt nie mówił o prawdziwych problemach z którymi
Polacy borykają się na
Codzień.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 14:50Źródło komentarza: FOTO: Tajemnicze samoloty nad Starogardem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

























![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)









Napisz komentarz
Komentarze