5 września - czwartek jest 248 dniem roku - 36 tydzień roku.
Słońce wzeszło o godz. 5:54 zachód o godz: 19:14. Dzisiejszy dzień jest krótszy od najdłuższego o 3 godz. 27 min. i dłuższy od najkrótszego o 5 h 38 min.
5 września imieniny obchodzą:
Dorota, Wawrzyniec, Bertyn, Budziboj, Fereol, Herakles, Herkulan, Herkules, Justyna, Peregryn, Przyboj, Racisław, Racław, Racława, Rozwita, Stronisława, Teodor, Urban, Wiktoryn, Wiktoryna
5 września innymi wydarzeniami także są:
- Dzień Pizzy z serem,
- Dzień Lasów Amazonii
- Dzień Spóźniania się
5 września w Kościele Katolickim przypada wspomnienie/święto: św. Matka Teresa z Kalkuty, bł. Wiktoryn, męczennik






















![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze