Rysopis: wzrost 173 cm, waga 60 kg, szczupłej budowy ciała, szatyn, włosy krótkie, twarz pociągła, oczy szare, uszy małe przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.
Znaki szczególne: na karku posiada odstający pieprzyk wielkości ok. 3 mm.
Ubiór: bluza typu polar koloru czarnego z długim rękawem, spodnie jeansowe koloru niebieskiego i szare zamszowe sportowe buty.
Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Dyżurnym KPP w Starogardzie Gd., pod nr tel. /58/ 737-02-22, 737-02-21, Posterunkiem Policji w Skórczu nr /58/ 582-42-97 lub z najbliższą jednostką Policji telefony alarmowe 112 lub 997.
Rysopis i zdjęcie publikujemy za zgodą KPP w Starogardzie Gd.
INFORMACJA z godz. 15.51
Jak nas poinformowała mł. asp. Angelika Kreft z KPP Starogard Gd. poszukiwany Andrzej K. został odnaleziony.
SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE POSZUKIWAŃ 27-LATKA
STAROGARD GD. Wczoraj w lasach gminy Skórcz 26 starogardzkich policjantów, kilkunastu strażaków ochotników, 2 policyjne psy tropiące oraz 5 radiowozów brało udział w poszukiwaniu 27-latka, który wyszedł z domu i stracono z nim jakikolwiek kontakt. Około godziny 15.30 zaginionego odnaleziono na terenie leśnym w pobliżu miejscowości Mieliczki. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
W miniony poniedziałek (01.08.2011 r.) wieczorem do Posterunku Policji w Skórczu zgłosiła się mieszkanka tamtejszej miejscowości i zawiadomiła o zaginięciu swojego 27-letniego syna. Ustalono, że wyszedł z domu tego samego dnia rano i udał się w nieznanym dla niej kierunku. Zaniepokojona jego wielogodzinną nieobecnością, postanowiła zawiadomić Policję. Jeszcze tego samego wieczoru zaginionego zaczęli szukać policjanci oraz strażacy. Akcję wznowiono wczoraj rano. Brało w niej udział łącznie 26 policjantów z Posterunku ze Skórczu oraz starogardzkiej Komendy Powiatowej Policji oraz 13 strażaków z miejscowej i sąsiedniej OSP. Do poszukiwań skierowano również 2 psy tropiące.
Bardzo dokładnie sprawdzano każdy fragment lasu i pól. Około godziny 15.30 na ambonie myśliwskiej w pobliżu miejscowości Mieliczki, odnaleziono ukrytego mężczyznę. Niezwłocznie została mu zapewniona opieka lekarska. Z zaginionym 27-latkiem był kontakt słowny, jednak okoliczności tego zdarzenia wciąż są przez policjantów ustalane.




![[AKTUALIZACJA] : Policjanci poszukują 15-letniej Oliwii. Jej życie może być zagrożone! [AKTUALIZACJA] : Policjanci poszukują 15-letniej Oliwii. Jej życie może być zagrożone!](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-aktualizacja-policjanci-poszukuja-15-letniej-oliwii-jej-zycie-moze-byc-zagrozone-1765590140.jpg)























![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)


![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)


![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze