niedziela, 6 lipca 2025 19:29
Reklama

Teatr Młodego Widza - "Pchła Szachrajka"

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza 13 października 2024 r. o godz. 15:00 do sali "Sokół" na kolejny "Teatr Młodego Widza". Tym razem Teatr Czwarte Miasto wystawi spektakl pt. "Pchła Szachrajka".
Teatr Młodego Widza - "Pchła Szachrajka"

Teatr Czwarte Miasto zaprasza na bajkę o zawadiackich przygodach psotnej Pchły, które bawią dzieci od blisko 70 lat. Spektakl jest wspaniałą propozycją dla najmłodszych, młodych a także dorosłych widzów na przeżycie niepowtarzalnej przygody teatralnej, utrzymanej w komediowo-kabaretowej atmosferze, przepełnionej słownym i sytuacyjnym humorem. Młodzi oraz dorośli widzowie biorąc czynny udział w przedstawieniu, mając bezpośredni wpływ na rozwój wydarzeń scenicznych z pewnością będą się świetnie bawić.

Tekst bajki: Jan Brzechwa
Scenariusz i reżyseria: Adam Dzieciniak
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat do 100 lat.
Czas trwania spektaklu: 75 min

Bilety do nabycia w recepcji SCK:
30 zł - bilet jednorazowy
50 zł - bilet na 2 spektakle

Kolejny spektakl w ramach Teatru Młodego Widza odbędzie się 1 grudnia 2024 r. Teatr Pana O. przedstawi "Opowieść Wigilijną" - słynną Dickensowską opowieść o upartym skąpcu, którego w noc Bożego Narodzenia nawiedzają trzy duchy, powodując jego moralną przemianę. Historia ta, jest ujęta dowcipnie mieszając jednak humor z ironicznym nastrojem i powagą, a uczucie z wyrachowaniem. Spektakl rozegrany jest w konwencji łączącej żywy plan aktorski z wykorzystaniem kostiumów UV, dekoracji ledowych oraz efektów laserowych.

Spektakl dla dzieci od 6 roku.

Reklama

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KOMENTARZE
Autor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Obwodnicy nie ma i nie będzie tak jak nie ma przejazdów pod torami i nowego wiaduktu w Starogardzie.Data dodania komentarza: 16.02.2025, 06:32Źródło komentarza: WAŻNE: Duże zainteresowanie budową obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Wpłynęło 12 ofertAutor komentarza: Stanisław SierkoTreść komentarza: ... każda promocja pięknych miejsc Kociewia, a szczególnie miejsc NAJBLIŻSZYCH naszym sercom i najbliższych odległościowo jest CENNA ... brawo ... liczę na kontynuację ... pozdrawiam wszystkich aktualnie pracujących w Wydawnictwie Pomorskim ... Stanisław Sierko, były redaktor naczelny "Gazety Kociewsakiej" ...Data dodania komentarza: 14.02.2025, 20:42Źródło komentarza: Historia i dziedzictwo Borów Tucholskich – niezwykłe miejsca, które warto odwiedzićAutor komentarza: DjTreść komentarza: Szkoda, że f-sz czynni e służbie ten dzień obchodzą jak każdy inny. Każda formacja dostaje nagrody na swoje święto, ale to SW stan umysłuData dodania komentarza: 13.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Święto Tradycji Służby Więziennej - spotkanie z emerytowanymi funkcjonariuszamiAutor komentarza: Duda AndriuTreść komentarza: Bla bla bla nudyData dodania komentarza: 11.02.2025, 22:11Źródło komentarza: O polityce, wyborach i haniebnej wypowiedzi minister Nowackiej. Felieton Piotra SzubarczykaAutor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Same bzdety. Propaganda jak to jest dobrze za rządów PO. Ściema.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 04:57Źródło komentarza: Inwestycje w gminach powiatu starogardzkiego (cz. 2)Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Jak miło przeczytać o historii tego regionu! Moi przodkowie w XIX mieszkali w okolicy Skórcza i czuję do tej ziemi sentyment...Data dodania komentarza: 11.02.2025, 00:31Źródło komentarza: Dziś Światowy Dzień Kociewia!
Reklama
Reklama
Reklama