czwartek, 16 lipca 2026 03:15
Reklama

UWAGA! Od 13 listopada ulica Chopina będzie zamknięta

Wykonawca największej inwestycji drogowej w mieście rozpocznie w poniedziałek prace budowlane na odcinku od ulicy Piłsudskiego do ulicy Sportowej w Starogardzie Gdańskim.
UWAGA! Od 13 listopada ulica Chopina będzie zamknięta
fot. UM Starogard

Jednoczenie trwają prace na odcinku od ulicy Sportowej do ulicy Parkowej. Stan zaawansowania tych prac to około 70 proc.

- Przewidywany termin realizacji robót to końcówka grudnia bieżącego roku - informują władze miasta i przepraszają za utrudnienia. 
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ddd Treść komentarza: I bardzo dobrze. Teren zabudowany to teren zabudowany. W tym kraju kierowcy mają głęboko w d* wszelkie ograniczenia i rozsądek. Spróbuj jechać zgodnie z przepisami w kierunku Zblewa. W terenie zabudowanym, 50km/h i nawet ciężarówki siedzą ci na dupie bo przecież szybciej szybciej.... Data dodania komentarza: 15.07.2026, 07:31 Źródło komentarza: Nowy fotoradar na DK22 w Miradowie już działa Autor komentarza: PIS Treść komentarza: Putin I Spółka. Data dodania komentarza: 14.07.2026, 19:31 Źródło komentarza: Krwawa Niedziela 11 lipca 1943 - stanowisko radnych Rady Miasta Starogard Gdański Autor komentarza: Jz Treść komentarza: Zabudowanie odsunięte od głównej drogi, jedynie przejście dla pieszych prowadzące do przystanku autobusowego z którego korzysta pięć ludzi dziennie. bezsensowne ograniczenia na drodze krajowej Data dodania komentarza: 14.07.2026, 11:59 Źródło komentarza: Nowy fotoradar na DK22 w Miradowie już działa Autor komentarza: tutam Treść komentarza: Idiotyzm. Gdzie miejsca pracy, darmozjady pieprzone! Data dodania komentarza: 13.07.2026, 22:30 Źródło komentarza: W Starogardzie pojawił się piąty Gwiazdek Autor komentarza: sonnen Treść komentarza: Ależ wy się boicie pokazywać prawdę w komentarzach! To już drugi ich wypadek helikopterem! Data dodania komentarza: 13.07.2026, 16:48 Źródło komentarza: [FOTO] O krok od tragedii! Śmigłowiec zerwał linię wysokiego napięcia i awaryjnie lądował Autor komentarza: Mieszkaniec Kociewia Treść komentarza: Jaki dozór policyjny? Coś niebywałego. Powinien jeszcze otrzymać kwiaty za odwagę i niezłomność!!! Data dodania komentarza: 13.07.2026, 14:39 Źródło komentarza: 44-latek jechał motocyklem po alkoholu i amfetaminie. Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama