poniedziałek, 16 marca 2026 04:27
Reklama

Majowy Bieg Dla Wszystkich - po rozgrzewce

KOCIEWIE. GOKSiR Smętowo Graniczne zaprasza na III Majowy Bieg Dla Wszystkich w Dniu Bez Papierosa w ramach edycji „Biegiem Po Zdrowie”.
Organizatorami imprezy są: GOKSiR Smetowo Graniczne, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, LKS „Ziemi Kociewskiej” Smętowo Graniczne oraz Gminna Biblioteka Publiczna. Bieg wystartuje z placu przy Urzędzie Gminy, gdzie o godzinie 10. odbędzie się powitanie uczestników i gości i wspólna rozgrzewka.
Celem wydarzenia jest manifestacja zdrowego trybu życia oraz wyraz niechęci do nałogów przez udział w biegu masowym, popularyzacja i upowszechnianie amatorskiego biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy Smętowo Graniczne oraz zachęcenie najzdolniejszych do podjęcia zajęć treningowych z lekkiej atletyki.
Uczestniczyć w Biegu mogą wszyscy mieszkańcy gminy, którym nie jest obojętna troska o własne e zdrowie. Wszyscy mają do pokonania dystans 1 km.  
Organizator przekaże karty startowe do szkół do dnia 27 maja. Opiekunowie zadbają  
o przekazanie kart zawodnikom i właściwe wypisanie kart.
Zgłoszenia indywidualne będą przyjmowane w dniu z zawodów w biurze przy Urzędzie Gminy Smętowo Graniczne. Organizatorzy zabezpieczają dla pierwszych 200 zawodników na mecie unikatowy medal, dla reszty zaś pamiątkowy dyplom.
Organizatorzy zapewniają dla wszystkich uczestników poczęstunek w postaci drożdżówki i napoju. Wśród wszystkich uczestników biegów zostaną rozlosowane nagrody specjalne ufundowane przez organizatorów. Losowanie odbędzie się
na podstawie kart uczestnictwa.

Kategorie biegowe
Dziewczęta : Chłopcy :
kl. IV – VI SP (ur. 19 998-1996) kl. IV – VI SP ( (ur.1998-1996 )
Gimnazjum (ur.19955-1993) Gimnazjum (u ur. 1995-1993)
OPEN ur. 1992r. i  starsze OPEN ur. 1992 i starsi
Biegi towarzyszące:
KL. I – III, dziewczęta i chłopcy (ur. 1999-2001) -400m – teren GOKSiR
BIEG PRZEDSZKOLAKÓW (ur. 2002 i młodsi) -200m – teren GOKSiR
Biegi kl. I-III oraz przedszkolaków odbędą się ok. godz. 11.00. Rozdanie nagród godz. 11.15. Zakończenie zawodów godz. 11.45


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
„Baczyński” w Starogardzie. Poetycki spektakl o miłości, wojnie i sile słowa „Baczyński” w Starogardzie. Poetycki spektakl o miłości, wojnie i sile słowa Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe, poetyckie widowisko teatralne „Baczyński” – spektakl poświęcony Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu: poecie, żołnierzowi i artyście, którego twórczość do dziś porusza kolejne pokolenia.Spektakl będzie można zobaczyć 20 marca 2026 roku w sali widowiskowej SCK w Starogardzie Gdańskim. Zaplanowano dwa pokazy: o godz. 11:00 oraz o 19:00.To intymna, pełna emocji opowieść, w której jeden głos i dźwięk fortepianu budują cały świat – świat młodości rozpiętej między wojną, miłością i twórczością. Scenariusz oparto na autentycznych wierszach Baczyńskiego, fragmentach książki Katarzyny Zyskowskiej „Szklane ptaki” oraz współczesnych monologach. Całości towarzyszy oryginalna muzyka grana na żywo.🎬 Twórcy spektaklu:Reżyseria: Piotr JankowskiScenariusz: Konrad SteinMuzyka: Viktoria KoshubaObsada: Viktoria Koshuba, Konrad Stein📅 Data: 20 marca 2026 r.⏰ Godziny: 11:00 i 19:00📍 Miejsce: Sala widowiskowa SCK, Starogard Gdański🎟 Bilety: 60 zł – dostępne w recepcji SCK oraz onlineWydarzeniu towarzyszyć będzie także wystawa poświęcona twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.To nie tylko spektakl o wojnie – to przede wszystkim opowieść o młodości, miłości i słowie, które bywa silniejsze niż broń.Data rozpoczęcia wydarzenia: 20.03.2026 11:00 – Data zakończenia wydarzenia: 20.03.2026 19:00
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ALTreść komentarza: Dobrze, że wreszcie jest - choć mogła być trochę większa. A o salę zabiegał jeszcze śp.dyrektor A.Lubiński ponad 40 lat temu. Niech sala cieszy wszystkich uczniów !Data dodania komentarza: 11.03.2026, 10:21Źródło komentarza: Nowa sala gimnastyczna w „Czwórce” oficjalnie otwartaAutor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: Następny, który widział ronda na obwodnicy Starogardu. Człowieku, zgłoś się do poradni, pomogą ci. Wady wzroku da się leczyć.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:33Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: trutu tutuTreść komentarza: A w którym mi8ejscu, niebożę, zobaczyłaś rondo na obwodnicy? A wy, 27 stawiających kciuka doi góry, to gdzie takie ronda widzieliście? Andzia, czy ty zjadłaś za dużo, czy wypiłaś za mało? A gdzie ty widziałaś, że nie będzie ekranów dźwiękochłonnych? Jesteś bystrooka, skoro na takiej prezentacji dostrzegłaś brak ekranów. Mega świństwo dla mieszkających starogardzian jest stanie w korkach spowodowanych przez ruch tranzytowy w centrum miasta.Data dodania komentarza: 9.03.2026, 19:29Źródło komentarza: [MAPA] Obwodnicą Starogardu pojedziemy w 2028 roku?!Autor komentarza: AndrewTreść komentarza: Mając jeszcze paliwo z starych dostaw podnoszą ceny,i dziwić się że ludzie tęsknią za komuną.Sami pchają ich w jej objęcia!!!!!!Data dodania komentarza: 5.03.2026, 22:08Źródło komentarza: [PORÓWNANIE] Szaleństwo na stacjach paliw! Ceny galopują w górę z godziny na godzinę!Autor komentarza: ObcyTreść komentarza: Ale wymyślił "dziadek mróz".Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:30Źródło komentarza: Zima w Smętowie Granicznym na sportowo – nowe tory do narciarstwa biegowego przy GOKSiRAutor komentarza: Wyborca obiektywnie.Treść komentarza: Przykra sprawa ,ale najważniejsze ,ze burmistrzowi się dobrze żyje. Czy wiecie ile ma pensji ? Wiecej niż niejeden minister,bo ok.20 tysiecy brutto. Miasteczko malutkie a pensja ogromna. Natomiast biedni emeryci płaczą i płacą wysokie rachunki. Taka to sprawiedliwość w naszym kraju.Data dodania komentarza: 27.02.2026, 14:16Źródło komentarza: Drastyczne podwyżki cen ciepła w Skórczu. Mieszkańcy: „Albo opłaty, albo jedzenie”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama