W trakcie służby policjanci stykają się z różnymi sytuacjami. Niejednokrotnie od ich szybkości działania zależy czyjeś życie. Wczoraj późnym wieczorem taka sytuacja miała miejsce. Mundurowi uniemożliwili 23-letniemu mężczyźnie skok z mostu do rzeki. Niedoszłego samobójcę przewieziono do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.
Wczoraj późnym wieczorem dyżurny starogardzkiej policji otrzymał telefoniczną informację o tym, że na moście przy ulicy Sikorskiego stoi mężczyzna, który zachowuje się tak, jak by chciał wskoczyć do płynącej w dole rzeki. Dyżurny natychmiast wysłał w ten rejon znajdujący się najbliżej patrol oraz zaalarmował pogotowie i straż pożarną.
Skierowani na miejsce funkcjonariusze nawiązali kontakt z mężczyzną. W trakcie prowadzonych negocjacji stojący na krawędzi mostu mężczyzna groził, że skoczy do wody. W tym czasie jeden z interweniujących policjantów zbiegł na dół i stanął nad brzegiem rzeki próbując skupić na sobie uwagę stojącego na moście mężczyzny. Drugi z funkcjonariuszy wykorzystując sprzyjającą sytuację podszedł dyskretnie od tyłu i mocno chwycił 23-latka, przeciągając go na drugą stronę balustrady. Niedoszły samobójca trafił do szpitala.
Obecnie policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.
Chciał skoczyć z mostu do rzeki. Stanął na krawędzi - z zamiarem samobójczym
STAROGARD GD. 23-letni mężczyzna stanął na moście przy ulicy Sikorskiego. Zachowywał się tak, jak by chciał wskoczyć do płynącej w dole rzeki. Wezwano policję i straż, w trakcie prowadzonych negocjacji groził, że popełni samobójstwo - że skoczy do wody.
- (AM)
- 01.03.2011 11:55 (aktualizacja 12.08.2023 15:11)

Data dodania:
01.03.2011 11:55
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: PISTreść komentarza: Putin I SpółkaData dodania komentarza: 20.04.2026, 07:26Źródło komentarza: FELIETON: 21.857! Ka†yń pamiętamy!Autor komentarza: ...Treść komentarza: ... widać byle łajza może teraz mieć doktorat. Pewnie z Żaka.Data dodania komentarza: 19.04.2026, 11:15Źródło komentarza: Trutką na szczury truł gołębie?! Sprawę bada starogardzka policja Autor komentarza: .....Treść komentarza: OsinobusData dodania komentarza: 19.04.2026, 11:10Źródło komentarza: Nowe autobusy elektryczne w StarogardzieAutor komentarza: KKTreść komentarza: A kiedy pojawi się możliwość zapisywania na biegi? Aktualnie widoczne są tylko niektóre biegi, a tylko do dwóch można faktycznie się zapisać.Data dodania komentarza: 16.04.2026, 11:57Źródło komentarza: IX Biegowe Grand Prix Kociewia 2026. Przed wiele fantastycznych wydarzeń sportowychAutor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Jakiej firmy będą te autobusy?Data dodania komentarza: 14.04.2026, 14:13Źródło komentarza: Nowe autobusy elektryczne w StarogardzieAutor komentarza: .....Treść komentarza: ... to może najpierw podaj swoje nazwisko? Chcemy wiedzieć my "obywatele, mieszkańcy, sąsiedzi".Data dodania komentarza: 14.04.2026, 14:12Źródło komentarza: Stanęła w obronie życia! Skazana przez sąd, ułaskawiona przez prezydenta RP
Reklama
Reklama
Reklama




























![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze