W nocy z 2 na 3 sierpnia policjanci otrzymali informację o włamaniu do piwnicy. Do zdarzenia doszło w jednej z małych miejscowości w pobliżu Starogardu Gdańskiego. Skierowani na interwencję mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że złodziej ukradł drobne plastikowe zabawki, przedłużacz elektryczny oraz opakowanie wkrętów. Przestępca został spłoszony i uciekł. Mundurowi ustalili jego rysopis.
Podczas patrolowania sąsiednich ulic funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał wizerunkowi sprawcy. Na widok radiowozu mężczyzna podjął próbę ucieczki, a policjanci natychmiast ruszyli w jego kierunku. Po krótkim pościgu podejrzany został zatrzymany i przekonwojowany do starogardzkiej komendy. Wczoraj śledczy wykonali z jego udziałem czynności procesowe. Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do sądu, który zadecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu.
Nie jest to pierwsza wizyta 26-latka w starogardzkiej komendzie. Kilka dni wcześniej ten sam mężczyzna był również zatrzymywany przez miejscowych funkcjonariuszy. Usłyszał wówczas między innymi zarzuty dotyczące uszkodzenia dwóch pojazdów, kierowania gróźb karalnych, a także kradzieży paliw na miejscowych stacjach.






















![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze