sobota, 11 kwietnia 2026 02:10
Reklama

Znaleziono kopertę z pieniędzmi! Policja szuka właściciela

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują osoby, która zagubiła kopertę z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło w ostatnim czasie na terenie Starogardu Gdańskiego.
Znaleziono kopertę z pieniędzmi! Policja szuka właściciela

Do dyżurnego starogardzkiej komendy zgłosił się mężczyzna, który przyniósł kopertę znalezioną na ulicy Droga Nowowiejska. Wewnątrz znajdowały się banknoty. Mieszkaniec Kociewia przekazał swoje znalezisko funkcjonariuszom. Dzięki uczciwości tego mężczyzny, jest szansa, że gotówka wróci do rąk właściciela. Policjanci starają się ustalić teraz dane osoby, która zgubiła pieniądze. Prawowity właściciel proszony jest o odbiór zagubionych pieniędzy w Komendzie Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. Bliższych informacji w tej sprawie można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 571 335 251.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KociewiakTreść komentarza: Przecież Starogard to podrzędne miasto Kaszubskie…Data dodania komentarza: 7.04.2026, 21:55Źródło komentarza: Tłumaczymy, dlaczego Starogard Gd. nazywany jest Królewskim Miastem.Autor komentarza: LeoTreść komentarza: Brawo. Będzie nowy parking.Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Trwa modernizacja chodnika w LubichowieAutor komentarza: OrtografistaTreść komentarza: Wiadomo jaki kaliber tych przestępców jest. Dajcie spokój o alimecisrzu mogli nie pisać . Alimenty powinny być po 300 zł na dziecko płacone z skarbu państwai dzięki temu wszyscy alimecisrze co siedzą by wyszło a koszt ich utrzymania jest napewno wyszy niż tych alimentów po 300 zł....Data dodania komentarza: 29.03.2026, 10:48Źródło komentarza: Skuteczne działania starogardzkich policjantów. Kolejni poszukiwani trafią za kraty.Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Witam. Ja w latach 80-tych jeździłem motorem się tam kapać. Było jezioro, które tworzyła zapora zbudowana dla potrzeb młyna. Po chyba dwudziestu latach widzę że nie ma już jeziora a zpora jest uszkodzona. Pytanie jak to się staloData dodania komentarza: 28.03.2026, 18:32Źródło komentarza: Jakie tajemnice skrywa maleńka osada w gminie Osiek? Autor komentarza: CzarodziejTreść komentarza: Ten artykuł jak i cała redakcja nie jest do końca kompetentna ,są na to nie do podważenia a gumenty 😎Data dodania komentarza: 27.03.2026, 14:03Źródło komentarza: Pijany motocyklista wpadł po wywrotceAutor komentarza: DawidTreść komentarza: Jesteś chory psychicznie Człowieku.Te chelikoptery to nic Więcej jak zastraszania Polaków wojną .Żeby nikt nie mówił o prawdziwych problemach z którymi Polacy borykają się na Codzień.Data dodania komentarza: 24.03.2026, 14:50Źródło komentarza: FOTO: Tajemnicze samoloty nad Starogardem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama