W ostatni wtorek 2020 handlowano na kilku stoiskach warzywami i owocami i na jednym stosiku zniczami. Pani Ania tradycyjnie handlowała jajkami (30 - 70 gr za sztukę). Czynny też był kramik ze swojskimi wyrobami wędliniarskimi.
Nie było rybaków i handlujących przemysłówką.
Dobre info
- Dziś podjęliśmy decyzję o zwolnieniu, handlujących na targu, z opłat. Decyzja obowiązuje od 1 stycznia 2021 – poinformował w środę wiceprezydent Starogardu Gdańskiego Tadeusz Błędzki. - Pan redaktor otrzymuje tę informację jako pierwszy, bo znamy pana zainteresowanie tematem targu.
- Zwolnienie dotyczy wszystkich, bez wyjątku, handlujących do tej pory na naszym targowisku? Na jak długo? - wtrącam.
- Zwolnienie jest związane z tarczą 6.0 i będzie trwało na czas jej obowiązywania. Liczę, że w całym pierwszym półroczu, choć na dziś trudno to dokładnie określić - dodaje pan wiceprezydent.
Od redaktora
Korzystając z okazji tego specjalnego, internetowego wydania "Na targu”, życzę kupcom, moim targowym Przyjaciołom i Wam, naszym wiernym Czytelnikom, dobrego Nowego Roku w zdrowiu i bez zbędnego stresu. Pamiętajcie, że „GK” jest, i będzie z Wami na dobre i nie. Do siego roku!
Janusz Rokiciński
Więcej w nowym wydaniu Gazety Kociewskiej, 5 stycznia 2021





![[NA ŻYWO] XXV sesja Sejmiku Województwa Pomorskiego [NA ŻYWO] XXV sesja Sejmiku Województwa Pomorskiego](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-na-zywo-xxv-sesja-sejmiku-wojewodztwa-pomorskiego-1777280189.jpg)

















![[POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo [POSZUKIWANIA ZAKOŃCZONE] Zaginęła 21-letnia mieszkanka gminy Zblewo](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-poszukiwania-zakonczone-zaginela-21-letnia-mieszkanka-gminy-zblewo-1775721120.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze