Zwycięzcy konkursu „Moje bezpieczne wakacje” odebrali nagrody!

  • 28.07.2021, 15:05
  • redakcja
Zwycięzcy konkursu „Moje bezpieczne wakacje” odebrali nagrody!

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek, 26 lipca w siedzibie Redakcji Gazety Kociewskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu promującego bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku. Nagrody główne oraz wyróżnienia wręczył Marek Konkolewski, były policjant Komendy Głównej Policji i ekspert ds. ruchu drogowego.

Celem naszej zabawy było zwiększenie świadomości dzieci, w zakresie bezpieczeństwa na drodze, jak również podczas letniego wypoczynku nad wodą. Najmłodsi świetnie poradzili sobie z tym zadaniem, wykazując się dużą kreatywnością i zdolnościami plastycznymi. Wreszcie po „bitwie na talenty plastyczne” przyszedł czas na nagrodzenie tych, których prace zawstydziłyby niejednego dorosłego.
- Wykazaliście się talentem i ogromną wiedzą w zakresie bezpieczeństwa - przyznał Marek Konkolewski, wręczając nagrody. - Jestem przekonany, że wiecie, w jaki sposób należy bezpiecznie poruszać się po drogach publicznych, czy korzystać z kąpielisk. Cieszy mnie też fakt, że znacie numery alarmowe, pod które należy dzwonić w momencie zagrożenia. Życzę Wam, żeby te wakacje upłynęły bezpiecznie i abyście cali i zdrowi wrócili we wrześniu do szkoły - podsumował ekspert ds. bezpieczeństwa.
Dzieci z łatwością odpowiadały na pytania zadawane przez byłego policjanta. Jesteśmy przekonani, że wiedza ta z przełoży się na bezpieczeństwo.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu i cieszymy się, że spłynęło do nas tak wiele prac. Pokazuje to, że dzieci mimo wakacyjnego wypoczynku są chętne do przelewania swojego talentu plastycznego na papier. Mamy nadzieję, że zdobyta „przy okazji” wiedza na temat poprawnego zachowania i dbania o swoje bezpieczeństwo podczas zabaw zostanie zapamiętana na długo. Pragniemy zaznaczyć, że najmłodsi autorzy nadesłanych rysunków mają tylko 4 lata! smiley

 

Decyzją komisji, nagrody główne trafiły w ręce: Wojtka Fryszki (8 lat), Adama Złotowskiego (11 lat), Liliany Wysockiej (4 lata) oraz Wiktorii Leszmann (9 lat).

Nagrody wyróżnienia trafiły w ręce: Mai Kurdyn (7 lat), Hani Cegłowskiej (4 lata), Dawida Nitkowskiego (12 lat), Wiktora Nierzwickiego (13 lat) oraz Nadii Cygan.

Dla pozostałych uczestników przygotowaliśmy nagrody pocieszenia. O odbiorze poinformujemy rodziców telefonicznie.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe