Śpiewy narodowe

  • 26.01.2020, 13:00 (aktualizacja 29.01.2020, 11:36)
  • redakcja
Śpiewy narodowe

Podziel się:

Oceń:

Starosta Starogardzki Kazimierz Chyła, Rada Powiatu Starogardzkiego, Biuro Edukacji Narodowej IPN Gdańsk, Stowarzyszenie Prawy Starogard Zapraszają na: Śpiewy narodowe

W przeddzień 100 rocznicy wkroczenia Wojska Polskiego do Starogardu i objęcia stolicy Kociewia oraz Powiatu Starogardzkiego w posiadanie Rzeczypospolitej, spotkajmy się w Kinie Sokół – 28 stycznia o 18.00

Patronat medialny: Gazeta Kociewska i Radio Głos.

 

_redakcja

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janusz Urban
Janusz Urban 28.01.2020, 23:03
Byłem, widziałem i słuchałem i śpiewałem. Piękny koncert /+-2 h/, wspaniałych pieśni patriotycznych, których część została jakby ,,zapomniana,,. Doskonały dobór tychże pieśni świadczy o wielkim znawstwie tematu przez organizatorów. Słowo wstępne wygłoszone przez Starostę K.Chyłę to spora dawka historii Kociewia, o której nie wszyscy wiedzieli. Doskonali ARTYŚCI ,,WZOROWO,,wywiązali się ze śpiewania, a teksty pieśni wyświetlane na ekranie pozwalały nielicznym uczestnikom na wspólne śpiewanie. Smutne to, że prawie puste kino w powiecie liczącym prawie 125 tys. KOCIEWIAKÓW, a przecież wstęp był wolny, podobnie było kilka dni wstecz na wernisażu w Muzeum Kociewskim na Rynku gdzie gen.Haller z licznych tablic spoglądał na nielicznych // wystawa jeszcze czynna, warto zobaczyć/. BRAWO DLA ORGANIZATORÓW.
Niepisior
Niepisior 30.01.2020, 16:03
Z Szubrawczykiem?. A fe!.
Cba
Cba 29.01.2020, 00:39
Puste kino ? A moze nie chcieli spotkać się z Pana kolegą ?
I po co ta reklama tego goscia ?
Janusz Urban
Janusz Urban 29.01.2020, 15:31
Swoje powiedziałem, a kto z kim nie chce się spotykać to mnie nic do tego, napisałem co czułem będąc na tym artystycznym spotkaniu, a wybrałem się na nie dla tegoż wydarzenia, mnie też nie ze wszystkimi jest po drodze.
Podatnik
Podatnik 28.01.2020, 08:40

Cicho sza o imprezie organizowanej przez starostę w grudniu 2019.
Impreza rocznicowa powstania powiatów ?
Ile to kosztowało z puli podatników ?
Jaki mialo cel i jakie efekty ?
Alkohol też na koszt podatników ?
Były radny dwóch kadencji
Były radny dwóch kadencji 28.01.2020, 19:38
Nic dziwnego, że organizowane amatorsko i po cichu. Wysyłając zaproszenia, chyba na ostatnią chwilę, pominęli część byłych Radnych. Tym samym takie osoby nie miały pojęcia o spotkaniu. Otrzymałem list od władz Powiatu, wręczany na spotkaniu, poczta po około 2 tygodniach. Nie chcę dopuszczać myśli o dokonaniu segregacji zapraszanych na chcianych i tych nievhcianych. Co zrobiłem z przesyłką?. Jest zima wiec..
Gość
Gość 28.01.2020, 20:11
Niesamowite ,no wpadka na całego.
Szkoda ,ze media nie poruszały tematu.Cisza.
Moim zdaniem powiaty do likwidacji.
Generują ogromne koszty utrzymania,nepotyzm i kolesiostwo.
new
new 29.01.2020, 08:28
Nepotyzm i kolesiostwo? To ci się gościu chyba urzędy pomyliły...........
krupnik
krupnik 28.01.2020, 09:01
wszyscy byli strasznie nawaleni i nikt nic nie pamięta...
ZAINTERESOWANA
ZAINTERESOWANA 27.01.2020, 11:11
JAKIĘŚ BILETY, WEJSCIÓWKI, GDZIE SIE MOZNA DOWIEDZIEĆ, BO SKĄPA ILOŚĆ INFO TO OZNAKA, ŻE NIELICZNI MOGĄ BYĆ ALE INFO DLA WSZYSTKICH, A NIE BĘDĘ JECHAŁA 23 KM NADAREMNO.
killerr
killerr 27.01.2020, 09:01
Prezydent niech zaśpiewa, w tym doświadczenie ma. Najlepiej w duecie z wickiem i starostą. To by było trzech tenorów.
Pioter
Pioter 28.01.2020, 19:51
To znakomita okazja aby Stankowiak ponownie pochwalił się kupionym wyróżnieniem i dyplomem od firmy handlowej w Wielkiej Brytanii
kwikus
kwikus 29.01.2020, 08:30
I swoimi dokonaniami w temacie ratowania koszykarzy
Wyborca
Wyborca 26.01.2020, 14:28
Mamy nadzieję starosto ,ze śpiewy będą w odpowiedniej atmosferze a nie po " kielichu " ?
wracz
wracz 27.01.2020, 07:54
znowu będzie rzygał ?
Gość
Gość 28.01.2020, 00:25
A było tak ,ze nie rzygał?
Powinna byc taczka i fora ze dwora pijaku !
miasto
miasto 26.01.2020, 23:25
Spokojnie. Twojego szefa nie będzie.
limon
limon 26.01.2020, 15:05
mówmy o rzeczach realnych , nie był na odwyku...
Obywatel
Obywatel 26.01.2020, 19:05
Bo im sie wszystko nalezy ; chlanie,drogie samochody,imprezy ,manipulacje,wysokie apanaze.
Piotet
Piotet 28.01.2020, 19:55
cd. kupowanie dyplomów i pucharów bez sukcesów oraz chwalenie się takimi "sukcesami".
nikifor
nikifor 27.01.2020, 07:52
ciekawe , czy alkomaty działają ?
antyum
antyum 26.01.2020, 23:26
Piszesz o gdańskiej?

Pozostałe