Poniedziałek, 19.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

WAŻNE: Morderstwo przy ulicy Kościuszki. Policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych mężczyzn

  • 09.08.2019, 10:20
  • redakcja
WAŻNE: Morderstwo przy ulicy Kościuszki. Policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych mężczyzn
Podziel się:
Oceń:
Dzięki intensywnej pracy starogardzkich funkcjonariuszy udało się zatrzymać 2 mężczyzn, którzy mogą mieć związek z wczorajszym morderstwem, jakie miało miejsce przy ulicy Kościuszki.

Przypomnijmy, że w nocy z 7 na 8 sierpnia w kamienicy przy ulicy Kościuszki doszło do brutalnego morderstwa.
Zgłoszenie o ujawnieniu zwłok policjanci otrzymali 8 sierpnia rano, a w godzinach wieczornych zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mogli być prawdopodobnymi sprawcami morderstwa.

- Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 2 mężczyzn. Obecnie trwają czynności procesowe. Śledczy analizują zabezpieczony do tej pory materiał dowodowy oraz prowadzą czynności mające na celu ustalenie bliższych okoliczności tego zdarzenia – informuje asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy starogardzkiej policji.

Obecnie nad sprawą pracują policjanci wraz z prokuraturą.

Wkrótce podamy więcej informacji w tej sprawie.

 

_redakcja

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leszek
leszek 12.08.2019, 12:33
nie dawać patologii żadnych zapomóg , bo to ich jeszcze bardziej rozjusza i prowadzi do złego , zamknąć bydlaków w kamieniołomach i niech ciężko pracują na kawałek chleba !!!
jacek
jacek 12.08.2019, 08:49
Mopsy powinny być zamknięte, bo zamiast wydawać prawdziwe, krytyczne opinie, wystawiają pozytywne i potem mamy wzrost Patologii.Sytuacja prawdziwa,z poza Starogardu sąsiedzi zgłaszają Patologiczne zachowania przychodzi pracownik Mopsu i wydaje opinie dzieci ubrane, zadbane, w lodówce jedzenie i sprawa zamknięta.
Mroczna
Mroczna 11.08.2019, 17:02
No i co z tego ze jego matak byla w uwaga tvn ? Ona nie odpowiada za doroslego syna . W *** sie przewraca , chleja cpaja i pozniej sie dogaduja i sa rezultaty .
Jprd
Jprd 11.08.2019, 19:33
No dokladnie
aaa
aaa 11.08.2019, 09:09
Kościuszki to zawsze była wylęgarnia patologii. Strach tamtędy było do szkoły chodzić tudzież wracać zwłaszcza zimą kiedy szybko się ciemno robiło. Nic z tym nigdy nie robiono.
Jan
Jan 11.08.2019, 10:58
Czas zmienić wizerunek Kościuszki i innych tym podobnych ulic.Z sąsiadami trzeba żyć w zgodzie jak ktoś napisał, co nie znaczy, że masz się na wszystko co robi Patologia godzić, a może dla świętego spokoju kupujecie im fajki, alkohol , pożyczacie kase i pijecie alkohol wspolnie żeby żyć w tej całej zgodzie?.Patologiczna mniejszość nie może rządzić normalną większością, bo jak sądzę porządnych ludzi na całej Kościuszki jest więcej.Zebrać się pisać petycje, dzwonić na 112, informować Dzielnicowego, zaznaczać niebezpieczne punkty na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.Przestancie być przestraszeni i chować sie u szwagra pod szafą, zacznijcie reagować.Chcecie mieć wsparcie Policjii to zgłaszajcie to.Niech Kościuszki będzie tam gdzie była nikt nie chce jej przenosić, a Patologia i Kryminały do zamkniętych ośrodków.
.
. 11.08.2019, 11:58
Sęk w tym , że coś co kiedyś było patologią dzisiaj staje się normą. Głównie za sprawą PiS.
Nikt już nie dzwoni na policję i nie powie , że sąsiad tłucze żonę i chleje bo to staje się normą obyczajową.
PiS równa społeczeństwo w dół Janie czyli z Europy do Rosji.
Jprd
Jprd 10.08.2019, 22:27
Podobno jeden z zatrzymanych to starszy syn kobiety która niedawno była w TVN uwaga w związku z rzuceniem w jej młodszego kamieniem
Jprd
Jprd 10.08.2019, 22:25
Jeden z zatrzymanych to syn Romanowskiej która niedawno była w TVN uwaga.
Karolina96
Karolina96 12.08.2019, 14:42
szkoda slow kilkoro dzieci ma pozabierane po domach dziecka a zasilki i odszkodowania po tym wypadku z kamieniem oczywiscie wydaje na alkohol i znowu w ciazy jest, kto mial dac przyklad dla syna który od małego cpa i chleje a teraz na dodatek zabil?
Mroczna
Mroczna 11.08.2019, 17:04
no i co ? Co ma matka wspolnego ?
Brak słów
Brak słów 13.08.2019, 19:48
Co matka ma wspólnego?! A przepraszam bardzo od kogo dzieci pobierają wzorce kto kształtuje dziecko - NO MATKA!! A skoro ta matka pije robi dzieci na potege i nie nie ma czasu zeby zapewnic im bezpieczeństwo i troske tylko patologie to potem taki p***eniec lata z maczeta i flaki wyprowa cos musiało wplynac w dziecinsstwie na jego psychikę ze jest tak zryta.. No nie?!
Mroczna
Mroczna 14.08.2019, 11:22
Brak slow !!! A jak zabijaj dzieci z tz dobrych domow , to tez rozumiem ze wina rodzicow ? Nikt nie wie co tam sie stalo , kto zabil , tylko oni . Zginą mlody czlowiek ktory mial cale zycie przed soba a wy sie *** matki czepiacie moze i patologia nie wiem ale ile dzieci wlasnie z takiej patologi ustawia sie w zyciu i jest wyksztalconych ,chca zmienic swoje zycie , ile dzieciakow z tz dobrych domow zabija ? Wiec uwazam ze to byl tylko jego wybor zrobil co zrobil ale mieszac matki ,ojcow braci i cholera wie kogi jeszcze to przegiecie .kazdy z nas jest idpowiedzialny za swoj los nie rodzina tylko my obojetnie z jakich by domow nie pochodzimy
Andrzej
Andrzej 14.08.2019, 12:23
Mroczna ty idz do jakiegoś dobrego specjalisty po konsultacje, bo takie bzdury wypisujesz, że normalnie nie da się tego czytać.Poczytaj sobie o Dorosłych Dzieciach Alkoholików, obejrzyj ich szczere wywiady to może troszkę zrozumiesz.Dzieci z takich rodzin albo są nad wyraz agresywne, albo zamknięte , nie potrafiące okazywać uczuć.To rodzice są pierwszymi nauczycielami, pokazuja swoim zachowaniem dziecku drogę.Co do tych pociech z dobrych rodzin gdzie kasa jest auta,domy , to tam rodzice nie mają często czasu dla dzieci a te mają zamiast ojca, matki wysokie kieszonkowe, wydają ta kase, na dopalacze, narkotyki, alkohol, potem wpadają w sidła uzależnień a podczepia się pod to wszystko patologia która nie ma kasy a bogate dzieciaki ją mają i wtedy mamy efekt domina.Znane osoby często wychowywały się w rodzinach gdzie jest przemoc i uzależnienia i po latach mówią co przeżyły i to jest budujące.
Mroczna
Mroczna 14.08.2019, 13:18
Andrzej po pierwsze ja Ciebie nie obrazam po drugie kazdy ma prawo napisac co uwaza za sluszne . I zdziw Cie moze fakt ale pracuje z mlodzieza tz domow patologicznych ,jak i tz dobrych domow konkretnie w osrodku wychowawczym . I to co napi***s ze mam poczytac to pic na wode. Pracuje juz 10 rok w tym samym osrodku na wszystkich wychowankow w tym okresie gdzie pracuje 6 osob trafilo do zakladow karnych reszta ulozyla sobie zycie . Owszem ksztaltuja nas rodzice ale tez w pozniejszym okresie zycia towarzystko ktore nas otacza . I to ono w pewnym momencie jest dla nas najwazniejsze .
Brak słów
Brak słów 14.08.2019, 12:06
Chodzi o to jaki przyklad matka mu dala od dziecka problemy z nim byly ktora matka patrzy jak dziecko zostaje ofiarą amfetaminy i nic z tym nie robi.. Tak co niektórzy wychodzą na ludzi z biedniejszych rodzin nie rodzin pijakow alkoholików i cpunow bynajmniej nie znam takiego przypadku.. Dziecko trzeba kochac wspierać tlumaczyc i reagowac a nie pozwalac żeby ulica chwała.. W 80 %konczy sie to właśnie tak matkę państwo utrzymuje emeryture tez pewnie dostanie a teraz jeszcze syneczek *** grzac będzie.. Za damski.. Jak juz zajmuje się tymi dziecmi i państwo jej na to daje to niech zajmie się dzieckiem nie butelka i kanalie choduje!!!
Adam
Adam 16.08.2019, 12:39
Właśnie, matka powinna pomoc dziecku porozmawiać gdy widzi ze dziecko ciagle jest pod wplywem alkoholu, narkotykow, kradnie, sprzedaje wszystko lub chwyta sie wszystkiego aby tylko wydac te pieniadze na amfetamine ktora prawde mówiąc niszczy mozg i potem wpadaja na jakies psychiczne pomysly jak np zabojstwo. A na kosciuszki to norma ze bija sie, kloca za ten nic nie warty narkotyk. Matka powinna sie bardziej zainteresowac co robi jej syn a nie ciagle zachodzić w ciążę a dzieci ktore jeszcze nie sa odebrane zostawiać same w domu po nocy a potem sie dzieją tragedie, zresztą kto wie ten wie co to za rodzina a kto inny niz matka ma dac przyklad i uczyć syna zasad moralności?
Marek
Marek 11.08.2019, 17:51
Mroczna już po samym twoim pytaniu widać jaki poziom reprezentujesz , normalnie żal tłumaczyć.
Mroczna
Mroczna 13.08.2019, 08:37
Marek a co matka zabila ? Jest dorosly i odpowiada sam za siebie . Ciezko do zrozumienia ? Ile dzieciakow z tz dobrych domow zabija i tez jakies glupie tlumaczenie bedzie ? Zabil on nie matak wiec bez sensu , takie glupie komentarze
Gość
Gość 11.08.2019, 07:44
To niech teraz jego stara utrzymuje swojego bękarta w więzieniu,zero pieniędzy podatników na przestępców.
Elka
Elka 10.08.2019, 20:53
Kto pracuje powinien dostac kase a kto nie pracuje to łapte a jak ni chce pracować to zero zasiłków
Adam
Adam 10.08.2019, 20:52
Nie oszukujmy się połowa ludzi bez pracy bo maja zasiłki po co pracowac a pozniej w ***ch sie przerwaca .Kobieta musi miec zajęcie bo ***ca dostaje
Matka
Matka 10.08.2019, 19:59
Dawid, Grażyna, obywatel mają zwichrzone pojęcie o 500+. Większości normalnych rodzin taki dodatek ogromnie ułatwia życie i na pewno nie jest spozytkowany na alkohol..Patologia to ułamek społeczeństwa, czynnik środowiskowy i wybór ludzi w każdych czasach, nie tylko obecnie.
Franek
Franek 11.08.2019, 07:41
Matka takie wykłady to możesz dawać na melinach, albo ludziom po niepełnym podstawowym.Nikt nie ma prawa obciążać uczciwie pracujących kosztami utrzymania nierobów mających dzieci.Pracuję, to wiem że ponad połowę co wypracuje zostawiam w różnego rodzaju podatkach.Także Matka weż sie za robotę, to zobaczysz jak smakuje chleb, jak sie na niego samemu zapracuje.
tt
tt 09.08.2019, 20:31
Od godziny 18.21 na stronie radio Gdańsk jest konkretnie napisane co i jak więc wszystkim zainteresowanym radze wejść na stronę radia.
uy
uy 09.08.2019, 20:31
"WAŻNE: "? A co w tym takiego ważnego?
Obywatel
Obywatel 09.08.2019, 19:40
Wiecej nierobom 500+ a patologia az kwitnie,s***syny#
Jan
Jan 09.08.2019, 20:41
Tam gdzie chleją ,ćpają , nie pracują, żyją wyłącznie z socjalu ,i o czywiście mają kłopoty z prawem nie dawać żadnej kasy a dzieci zabierać.
Grażyna
Grażyna 09.08.2019, 17:40
Niech z kosciuszki ludziom dadza wiecej +500 bedzie wiecej bachorów i nie bedzie pracować
Gosc
Gosc 09.08.2019, 19:28
Grazyna bachory to nazwij swoje dzieci a nie nazywasz niewinne dzieci!! Co akurat w tej sprawie maja wspolnego dzieci i 500+!!!!
Dawid
Dawid 09.08.2019, 22:49
Mają dużo bo dzieki 500+ osoby z rodzin patologii mają najbane dzieci i patologia rodzi patologie
Sebix
Sebix 09.08.2019, 17:24
Nic nowego ludzie juz tak zachowywac .Czekam tylko az wejdzie prawo na posiadanie broni to na kosciuszki beda same strzelanki
lolo
lolo 10.08.2019, 23:06
Hehe i może sami na wzajem się odstrzelą :)
Jprd
Jprd 10.08.2019, 09:09
Fajnie by było posiadać broń z chęcią pozbylbym się pary cyganów i nie tylko
Myszka