Sobota, 19.01.2019

Przerażająca informacja ze Skarszew. 11-latka w ciąży. Została zgwałcona

  • 20.12.2018, 13:34 (aktualizacja 20.12.2018 23:17)
  • redakcja
Przerażająca informacja ze Skarszew. 11-latka w ciąży. Została zgwałcona
Podziel się:
Oceń:
Do jednej z przychodni w Skarszewach zgłosiła się matka wraz ze swoją 11-letnią córką. Dziewczyna miała źle się czuć. Okazało się, że przyczyną dolegliwości nie jest choroba, a ciążą. Lekarze zgłosili tę sprawę na policję.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, matka z córką są obywatelkami Ukrainy.

Jedna z hipotez mówi, że dziewczynka została zgwałcona na Ukrainie. Jeśli się to potwierdzi, sprawa zostanie przekazana ukraińskim organom ścigania. W przypadku, gdyby dziewczynka została zgwałcona w Polsce, sprawcę będzie ścigać polska policja.


Wkrótce podamy więcej szczegółów w tej sprawie.

_redakcja

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ktoś
ktoś 12.01.2019, 19:48
Weźcie przestancie to nie jej wina a co się jej stało to nie wasz interes
alf
alf 23.12.2018, 09:53
Po co piszecie, że w ciąży jak ona już urodziła?
fdr
fdr 29.12.2018, 16:29
zobacz kiedy dodane, zobacz kiedy ty skomentowałeś ciołku
Pomorzanin
Pomorzanin 22.12.2018, 07:24
Różne bzdury tu wypisują matoły ale prawda jest taka, że to jeszcze dziecko i należy ukarać tego zwyrodnialca i pedofila. Jak możecie pisać że się puszczała skoro nie wiadomo do końca czy została zgwałcona czy też nie. DO POLICJI !!! Ja bym sprawdził tych którzy tu wypisują głupoty bo widzę że mają pedofilskie ciągoty.
stg
stg 21.12.2018, 12:18
http://starogardgdanski.naszem…
redak
redak 21.12.2018, 07:36
dziennikarz który napisał zdanie ,że ''dobrowolnie'' ma chyba sam ze sobą problem?Na szczęście usunęli już to zdanie w tekście, ale to SKANDAL by takie hipotezy wysuwać droga redakcjo !
Xd
Xd 21.12.2018, 07:28
Trzeba pilnować córeczki a nie
Mike
Mike 23.12.2018, 00:08
Rodzice mają pilnować córek? A może rodzice powinni inaczej wychowywać swoich synów, aby do takiego czegoś nie dochodziło.
maria-b_amanda
maria-b_amanda 21.12.2018, 06:08
W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZUŻYĆ MILIONY MNIEJ NIŻ 7 DNI PRZY UŻYCIU PUSTYCH KART ATM!!!

Zobacz jak to działa!
Czy wiesz, że możesz włamać się do dowolnej maszyny do kart kredytowych za pomocą zhackowanych kart kredytowych?
Zdecyduj się przed złożeniem wniosku, prosta umowa ...

Mamy specjalnie zaprogramowane karty Atm, które mogą być użyte do zhakowania Karty kredytowe Maszyny Nation Wide,
Karty Kredytów mogą zostać wykorzystane do wypłaty w dowolnej Karcie Punktów lub machnięcia, w Sklepach i Punktach Sprzedaży.
 
Sprzedajemy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym nabywcom na całym świecie, karta kredytowa ma codzienne wypłaty
limit 5 500 USD na dowolne karty kredytowe Maszyny i do 50 000 USD w Internecie i sklepach w zależności od
Twój wybór kart Kredytów, które zamówisz, karty Może być również użyty w dowolnym innym hackingu cybernetycznym {Usługi}

Oto nasze nazwy banków i kart kredytowych, które oferujemy:

1 [SKYMILES CARDS]
2 [KARTY AMERYKI BANKOWEJ]
3 [KARTY STANDARDOWE]
4 [KARTY EXPRESS AMERYKI]
5 [KARTY USA]
6 [KASOWANE KARTY SAPPHIRE]
7 [KARTY PLATINUM]
8 [METRO CARDS]
9 [KARTY ICICI]
10 [KARTY PIENIĘŻNYCH VIRGIN]
11 [KARTY MAESTRO]
12 [TRAVELEX CASH PASSPORT CARDS]
13 [BITWALA CARDS]
14 [KARTY IBERIA PLUS]
15 [KARTY EURO BANKU]
16 [KARTKI BARCLAY]
17 [KARTY HALIFAX]
18 [KARTY PIENIĘDZE BITCOIN]
19 [TD KARTY HANDLOWE]
20 [KARTY UPOMINKOWE WIZOWE]
21 [AER LINGUS VISA SIGNATURE *** CARDS]
22 [N26 MASTERCARD]
23 [KARTY KREDYTOWE PAX]
24 [KARTA ZDROWIA]
25 [KARTY ZGŁOSZONE]
26 [KARTY CHARLES SCHWAB]
27 [KARTY PAYONEER]
28 [KARTY OYSTERÓW]

Karty, które wypłacą 5 500 $ dziennie, kosztują 200 USD
Karty, które wypłacą 10 000 $ dziennie, kosztują 850 USD
Karty, które wypłacą 35 000 $ dziennie, kosztują 2 200 USD
Karty, które wypłacą 50 000 $ dziennie, kosztują 5 500 USD
Karty, które wypłacą 100 000 USD dziennie, kosztują 8 500 USD

Cena zawiera opłaty za wysyłkę i opłaty, zamów teraz:

Kontakt: Oscar Berg przez e-mail: {[email protected]}

WhatsApp przez (+1 {816} 929-1366)

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji: automatictellers.wordpress.com
®
alf
alf 23.12.2018, 09:51
Po co sprzedajecie te karty za grosze zamiast sami wypłacać gotówkę?
cichxz
cichxz 21.12.2018, 04:53
CO to za tragedia puscija sie malolata a gdzie jej matka byla ze nie upilnowala11 latki
nie twó interes
nie twó interes 12.01.2019, 19:51
Ona się nie puszczała może sam/sama się puszciłeś/aś
Anonim
Anonim 23.12.2018, 02:21
Mam córki w wieku 10 lat i nie wyobrażam sobie ze mogla by jakkolwiek 10 latka sama sie puszczać..oni sa z ukrany matka pojechała za praca byc moze lepszym życiem i zaufala partnerowi a po zatym to wszystko nie ma znaczenia oprocz tego ze zaden normalny facet nie dotknie dziecka do minimum 17 lat...ciekawe gdyby to stalo się twojej córce co bys powiedział madralo
Jop
Jop 21.12.2018, 01:03
Straszne..biedna dziewczynka pozdrawiam osobę z redakcji która ma problem z pisaniem
Kami
Kami 20.12.2018, 22:03
Boże biedna dziewczynka nawet nie jestem wstanie wyobrazić sobie jak ciężkie chwile obie przeżywają mama moje zdanie zbędne kogo kolwiek komentarze tragedię tych ludzi trzeba uszanować dać im sprubowac spokojnie żyć choć co to będzie za życie dla tego biednego 11 letniego dziecka
Baria
Baria 20.12.2018, 21:16
Dziewczynka urodziła. Moim zdaniem błyskawicznie zrobiono cesarkę, bo nie uratowałoby się matki i dziecka. I są dziewczynki w tym wieku o pełniejszych kształtach ale nadal to jest dziecko i wymaga opieki i ochrony od dorosłych. Być może stąd nie zauważono ciąży. Oby spotkała kara sprawcę a dzieci były pod dobrą opieką.
DZIK
DZIK 20.12.2018, 21:02
NIE MOWY WOGOLE O SŁOWIE "DOBROWOLNY"!!! TO MY DOROŚLI MAMY ZWRACAĆ UWAGĘ NA ODCHYLY DZIECI. GORZEJ JAK OJCEM OKAŻE SIĘ TAKŻE DZIECKO.!!!! WTEDY - - - - - BRAK SŁÓW. WSPÓŁCZUJĘ TEJ BABCI. POSTACIE SIĘ W JEJ SYTUACJI.... UKRAIŃCY NA DOROBKU A TU 11 LETNIA CÓRKA W CIĄŻY.... PRZYKRE
.
. 20.12.2018, 22:03
Najpierw naucz się języka polskiego a później pouczaj innych mędrcu ludowy.
Ap
Ap 20.12.2018, 20:09
Z tego co wiem to dziewczynka dziś urodziła. Teraz pytanie co dalej z nią i maleństwem
Ap
Ap 20.12.2018, 20:09
Z tego co wiem to dziewczynka dziś urodziła. Teraz pytanie co dalej z nią i maleństwem
Krystyna
Krystyna 20.12.2018, 19:56
Co za idiota to pisał 11 latka dobrowolnie ??? To jest kur***dziecko !!!!
Jnka
Jnka 21.12.2018, 08:25
Potwierdzam, wszyscy są mądrzy do pisania. To tylko dziecko, a domysłów glopich, tyle ile ludzi.
Ola
Ola 20.12.2018, 21:00
Nie "idiota", to jest jedna z możliwych opcji.
Ala
Ala 21.12.2018, 11:05
11-letnie dziecko nie jest w stanie zgodzić się na ***, BO JEST DZIECKIEM. Nie ma innej opcji niż gwałt.
ano123
ano123 20.12.2018, 19:35
biedne dziecko i biedna dziewczynka:( do szkoly nie pojdzie, a jesli to bedzie pośmiewiskiem a dziecko wychowywane z nastoletnia matko to tez nie jest zadna korzyść. dlatego aborcja powinna byc możliwa://
Pan Jan
Pan Jan 20.12.2018, 20:35
Ona chodziła do szkoły do końca. Z brzuchem jak balon. Nikt nie widział problemu?
Cichy
Cichy 20.12.2018, 18:33
No te skarszewy naprawd słyne najpierw dziewczyna popełnia samobojstwo zaraz po slubie a teraz 11 letnia ukrainka wciazy nie wiem po po tych ukraincow wpuszczaja do polski
Rybka
Rybka 21.12.2018, 00:52
By zarabiali dla siebie i dla nas w mojej firmie polakow jest garstka a naprawde przyjezdzają ludzie z ukrainy kturzy pracują bardzo dobrze i z checią wracają do nas i nie raz slyszalam slowa od nich ze by chcieli zostac na stale malo naszych pracuje wienc nieladnie tak osądzac obcokrajowcow
Nie wierzę co czytam
Nie wierzę co czytam 23.12.2018, 17:03
Jaką Ty firmę masz? Chyba za dużo czasu spędzasz z ukraińcami, bo zapomnialaś języka ojczystego. Albo od początku braki w edukacji.
Izu
Izu 21.12.2018, 19:34
Naucz się ortografii
stg
stg 21.12.2018, 12:11
"Kturzy"??? I Ty masz własną firmę? A szkołę podstawową ukończyłaś? A pracowników pewnie za najniższą krajową zatrudniasz. Żenada.
zyzio
zyzio 21.12.2018, 10:39
kturzy
że by chcieli
wienc

żal, żal głęboki żal nad analfabetyzmem
.
. 20.12.2018, 20:01
Za głupi jesteś aby to zrozumieć.
Gdańszczanin
Gdańszczanin 20.12.2018, 17:15
Być może dobrowolnie zgodziła się na seks ?!?! ....11 latka ...Kuźwa komu to przyszło do głowy aby tak napisać !!!
Aleksandra
Aleksandra 20.12.2018, 21:01
Być może tak było, to jest jedna z możliwych opcji
cichy
cichy 20.12.2018, 17:18
w tym szmatławcu pracują życiowi nieudacznicy zamiast dziennikarz co się dziwisz..
Corneliu Zelea Codreanu
Corneliu Zelea Codreanu 20.12.2018, 16:52
Więcej imigrantów, a potem kredkami będziemy malować na ulicach!!!
Kaziuta04
Kaziuta04 20.12.2018, 16:07
Ludzie jesteście za aborcją a sami nie macie pewności że wasza mama nie została zgwałcona czyli równie dobrze mogła usunąc was ale tego nie zrobiła np. Ojcec pijany zgwałcił matke mnóstwo jest takich przypadków
Aleksandra
Aleksandra 20.12.2018, 21:04
Niektórzy mają ta pewność, spokojnie. Gdyby moja matka miałaby zniszczyć swój organizm i zdrowie psychiczne, żeby mnie urodzić, to wolałabym, aby mnie usunęła. Płód jest podobny do robaka, a wątpię, żebyś ty za każdym rozdepnietym robakiem płakała, bo przecież ty też mogłaś być tym robakiem XDD.
XXX
XXX 20.12.2018, 17:17
Jesteś przykładem ,że jednak aborcja czasami powinna być wykonana
mario