Poniedziałek, 24.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

Przerażająca informacja ze Skarszew. 11-latka w ciąży. Została zgwałcona

  • 20.12.2018, 13:34 (aktualizacja 20.12.2018, 23:17)
  • redakcja
Przerażająca informacja ze Skarszew. 11-latka w ciąży. Została zgwałcona
Podziel się:
Oceń:
Do jednej z przychodni w Skarszewach zgłosiła się matka wraz ze swoją 11-letnią córką. Dziewczyna miała źle się czuć. Okazało się, że przyczyną dolegliwości nie jest choroba, a ciążą. Lekarze zgłosili tę sprawę na policję.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, matka z córką są obywatelkami Ukrainy.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

Jedna z hipotez mówi, że dziewczynka została zgwałcona na Ukrainie. Jeśli się to potwierdzi, sprawa zostanie przekazana ukraińskim organom ścigania. W przypadku, gdyby dziewczynka została zgwałcona w Polsce, sprawcę będzie ścigać polska policja.


Wkrótce podamy więcej szczegółów w tej sprawie.

_redakcja

Komentarze (70)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ktoś
ktoś 12.01.2019, 19:48
Weźcie przestancie to nie jej wina a co się jej stało to nie wasz interes
alf
alf 23.12.2018, 09:53
Po co piszecie, że w ciąży jak ona już urodziła?
fdr
fdr 29.12.2018, 16:29
zobacz kiedy dodane, zobacz kiedy ty skomentowałeś ciołku
Pomorzanin
Pomorzanin 22.12.2018, 07:24
Różne bzdury tu wypisują matoły ale prawda jest taka, że to jeszcze dziecko i należy ukarać tego zwyrodnialca i pedofila. Jak możecie pisać że się puszczała skoro nie wiadomo do końca czy została zgwałcona czy też nie. DO POLICJI !!! Ja bym sprawdził tych którzy tu wypisują głupoty bo widzę że mają pedofilskie ciągoty.
Xd
Xd 21.12.2018, 07:28
Trzeba pilnować córeczki a nie
Mike
Mike 23.12.2018, 00:08
Rodzice mają pilnować córek? A może rodzice powinni inaczej wychowywać swoich synów, aby do takiego czegoś nie dochodziło.
cichxz
cichxz 21.12.2018, 04:53
CO to za tragedia puscija sie malolata a gdzie jej matka byla ze nie upilnowala11 latki
nie twó interes
nie twó interes 12.01.2019, 19:51
Ona się nie puszczała może sam/sama się puszciłeś/aś
Anonim
Anonim 23.12.2018, 02:21
Mam córki w wieku 10 lat i nie wyobrażam sobie ze mogla by jakkolwiek 10 latka sama sie puszczać..oni sa z ukrany matka pojechała za praca byc moze lepszym życiem i zaufala partnerowi a po zatym to wszystko nie ma znaczenia oprocz tego ze zaden normalny facet nie dotknie dziecka do minimum 17 lat...ciekawe gdyby to stalo się twojej córce co bys powiedział madralo
Jop
Jop 21.12.2018, 01:03
Straszne..biedna dziewczynka pozdrawiam osobę z redakcji która ma problem z pisaniem
Kami
Kami 20.12.2018, 22:03
Boże biedna dziewczynka nawet nie jestem wstanie wyobrazić sobie jak ciężkie chwile obie przeżywają mama moje zdanie zbędne kogo kolwiek komentarze tragedię tych ludzi trzeba uszanować dać im sprubowac spokojnie żyć choć co to będzie za życie dla tego biednego 11 letniego dziecka
Baria
Baria 20.12.2018, 21:16
Dziewczynka urodziła. Moim zdaniem błyskawicznie zrobiono cesarkę, bo nie uratowałoby się matki i dziecka. I są dziewczynki w tym wieku o pełniejszych kształtach ale nadal to jest dziecko i wymaga opieki i ochrony od dorosłych. Być może stąd nie zauważono ciąży. Oby spotkała kara sprawcę a dzieci były pod dobrą opieką.
Ap
Ap 20.12.2018, 20:09
Z tego co wiem to dziewczynka dziś urodziła. Teraz pytanie co dalej z nią i maleństwem
Ap
Ap 20.12.2018, 20:09
Z tego co wiem to dziewczynka dziś urodziła. Teraz pytanie co dalej z nią i maleństwem
Krystyna
Krystyna 20.12.2018, 19:56
Co za idiota to pisał 11 latka dobrowolnie ??? To jest kur***dziecko !!!!
Jnka
Jnka 21.12.2018, 08:25
Potwierdzam, wszyscy są mądrzy do pisania. To tylko dziecko, a domysłów glopich, tyle ile ludzi.
Ola
Ola 20.12.2018, 21:00
Nie "idiota", to jest jedna z możliwych opcji.
Ala
Ala 21.12.2018, 11:05
11-letnie dziecko nie jest w stanie zgodzić się na ***, BO JEST DZIECKIEM. Nie ma innej opcji niż gwałt.
ano123
ano123 20.12.2018, 19:35
biedne dziecko i biedna dziewczynka:( do szkoly nie pojdzie, a jesli to bedzie pośmiewiskiem a dziecko wychowywane z nastoletnia matko to tez nie jest zadna korzyść. dlatego aborcja powinna byc możliwa://
Pan Jan
Pan Jan 20.12.2018, 20:35
Ona chodziła do szkoły do końca. Z brzuchem jak balon. Nikt nie widział problemu?
Kaziuta04
Kaziuta04 20.12.2018, 16:07
Ludzie jesteście za aborcją a sami nie macie pewności że wasza mama nie została zgwałcona czyli równie dobrze mogła usunąc was ale tego nie zrobiła np. Ojcec pijany zgwałcił matke mnóstwo jest takich przypadków
Aleksandra
Aleksandra 20.12.2018, 21:04
Niektórzy mają ta pewność, spokojnie. Gdyby moja matka miałaby zniszczyć swój organizm i zdrowie psychiczne, żeby mnie urodzić, to wolałabym, aby mnie usunęła. Płód jest podobny do robaka, a wątpię, żebyś ty za każdym rozdepnietym robakiem płakała, bo przecież ty też mogłaś być tym robakiem XDD.
XXX
XXX 20.12.2018, 17:17
Jesteś przykładem ,że jednak aborcja czasami powinna być wykonana
mario
mario 20.12.2018, 16:25
bierz połowę albo zmień lekarza..
Maraaa
Maraaa 20.12.2018, 16:00
Skarszewy slawne na cala Polske... Masakra co tam sie dzieje..
Paula
Paula 20.12.2018, 16:38
Wszędzie coś się dzieje..
John
John 20.12.2018, 15:18
I dlatego moi drodzy w Polsce jak i wszędzie i indziej aborcja powinna być legalna, teraz biedna dziewczynka będzie miała zniszczone dzieciństwo przez jakiegoś zboka. Kobieta powinna sama decydować o swoim ciele i o tym czy chce mieć aborcje czy nie.
Natis
Natis 20.12.2018, 21:07
Kobieta . ale nie dziecko , za dziecko rodzice decydują.
cichy
cichy 20.12.2018, 15:33
wątpię zeby była w stanie urodzić dziecko w tym wieku..sądowa aborcja będzie.
Ja
Ja 20.12.2018, 18:37
Na Polsacie powiedzieli że już urodzila
Elon Mózg
Elon Mózg 20.12.2018, 15:29
Ale ona jeszcze nie jest kobietą, ma dopiero 11 lat, to jak ma decydować o swoim ciele, ponadto tu nie chodzi o jej ciało ale o ciało nienarodzonego dziecka.
Aleksandrą
Aleksandrą 20.12.2018, 21:05
Normalnie. Jeśli nie chce niszczyć własnego ciała i swojej psychiki to ma do tego prawo i nikt nie powinien jej zmuszać do porodu bo "przecież płód też chce żyć".
ziuta
ziuta 21.12.2018, 10:46
***ta jestes
Ola
Ola 20.12.2018, 15:27
Radze albo się nie udzielac albo doinformowac. Bo sa wytyczne gdzie aborcja z gwaltu jest mozliwa.
ccccccc
ccccccc 20.12.2018, 15:11
To jest Tragedia co się teraz wyprawia. Ktoś dziecku zrobił dziecko.Są odpowiednie władze które powinny to wykryć i zboka ukarać. Proponuję zacząć szukać zboka od najbliższych tego dziecka.To się w głowie nie mieści.
Wwo
Wwo 20.12.2018, 14:56
500+ w ciąży będzie brała na siebie i dziecko bo aborcja w Polsce zakazana.
Nfz
Nfz 20.12.2018, 20:57
Prawda
tam to się dzieje
tam to się dzieje 20.12.2018, 14:52
... znowu Skarszewy?
Matkadwójchdziewczynek
Matkadwójchdziewczynek 20.12.2018, 14:51
Przerażające :(
skarszewianka
skarszewianka 20.12.2018, 14:46
do jednej z przychodni w Skarszewach? to ile jest tych przychodni w Skarszewach?
Gosć
Gosć 20.12.2018, 20:22
Jest medycyna pracy.Prywatna.
Mark
Mark 20.12.2018, 18:26
Dwie, więc ludzie co jesteście tacy zdziwieni
sasiadka
sasiadka 20.12.2018, 17:27
Haha. Też mnie to zaskoczyło.

Pozostałe