wtorek, 23 czerwca 2026 03:09
Reklama

Aktualności

Reklama
Kociewiacy u górali
Kociewiacy u górali
KORESPONDENCJA. W piątek do Niedzicy na spotkanie z działającym w ramach LGD stowarzyszeniem na czele którego stoi prezes Julian Kowalczyk wyjechała delegacja Lokalnej Grupy Działania „Chata Kociewia'. Szefem delegacji jest przewodniczący „Chaty Kociewia” Marian Firgon. 04.03.2008 00:01
Kościuszki niezgody?
Kościuszki niezgody?
STAROGARD GD. Wygląda na to, że miasto będzie miało problem z SM Kociewie. Czy straci na tym inwestycja na ulicy Kościuszki? 04.03.2008 00:01    4
Położył się na torach
Położył się na torach
KOCIEWIE. Kolejne samobójstwo pod kołami pociągu na starogardzkim dworcu. Mężczyzna położył się na torach. Pociąg nie zdążył wyhamować. 04.03.2008 00:00
Bez akcyzy
Bez akcyzy
STAROGARD GD. Około 200 paczek papierosów i ponad 45 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy dzięki skutecznej akcji policji nie trafi do obrotu. 04.03.2008 00:00
3 promile i brak wyobraźni
3 promile i brak wyobraźni
KOCIEWIE. W policyjnym areszcie minioną noc spędził 20-letni starogardzianin, który wczoraj, 28 lutego po godz. 23 kierował Volkswagenem będąc pod znacznym wpływem alkoholu. Policjanci patrolujący teren gminy Starogard, w miejscowości Janowo zauważyli zaparkowanego na skarpie golfa. 29.02.2008 14:03    2
Położył się na torach
Położył się na torach
KOCIEWIE. Kolejne samobójstwo pod kołami pociągu na starogardzkim przystanku. Mężczyzna położył się na torach. Pociąg nie zdążył wyhamować. 29.02.2008 00:52    3
Nagrody dodające sił
Nagrody dodające sił
KOCIEWIE. Docenieni przez wójta Lubichowa. Państwo Irena i Paweł Tuszyńscy prowadzą w Bietowie gospodarstwo rolne o powierzchni 58 ha. Przejęli je po rodzicach w 1978 r. 29.02.2008 00:01
Gdy zaboli głowa i zabraknie leków
Gdy zaboli głowa i zabraknie leków
STAROGARD GD. Dyżury aptek w najbliższych dniach. 26.02.2008 23:24
Kociewska Kronika policyjna
Kociewska Kronika policyjna
KOCIEWIE. Kronika policyjna. Funkcjonariusze KPP Starogard Gdański 19 lutego dokonali zatrzymania przy ul. Droga Owidzka Artura R. (zam. pow. Tczew) oraz Łukasza K. (zam. pow. Tczew), którzy dokonali kradzieży saszetki z dokumentami na szkodę mieszkańca powiatu starogardzkiego. 26.02.2008 12:52    98
Kobiety Kwiaty Kociewia
Kobiety Kwiaty Kociewia
KOCIEWIE. Niedawno zakończyły realizację projektu „Zamieńmy chochle na klawiatury”. Teraz starają się o pieniądze z Banku Światowego na realizacje pomysłu: „Kobieta=Mężczyzna, czyli gender na Kociewiu”. 26.02.2008 11:54
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jak zawsze... Treść komentarza: ... "śmietanki towarzyskiej" Starogardu to nie interesuje. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:01 Źródło komentarza: Historyczny krok dla Pomorza: Parlament mówi „TAK” dla metropolii. Teraz czas na decyzję Prezydenta Autor komentarza: Y€b@ć upa i bandere Treść komentarza: Wszyscy ukradlińcy do siebie Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:43 Źródło komentarza: FELIETON: Koniec ukraińskiego snu Autor komentarza: Koko Treść komentarza: Policja LPR i technik ale Karetki to co już nie warto wymienić??? Gdyby nie ratownicy z ZRM w Skarszewch ta dziewczyna by nie żyła , szybka reakcja , podjęte decyzje o przysłaniu LPR to ich zasługa więc te informacje to są beznadziejne Data dodania komentarza: 14.06.2026, 00:17 Źródło komentarza: 15-latka spadła z hulajnogi elektrycznej i uderzyła głową w beton Autor komentarza: tutam Treść komentarza: Mogę spytać po co macie kącik "Napisz do nas", skoro to nie działa? Tak się boicie spamu, że zablokowaliście? Data dodania komentarza: 14.06.2026, 00:07 Źródło komentarza: [AKTUALIZACJA] Trwa policyjna obława. 75-latek leżał w kałuży krwi. Mundurowi poszukują Mateusza G. Autor komentarza: kto ma wiedzieć ten wie Treść komentarza: Każdy mężczyzna ma na sobie kask, tylko nie każdy regularnie ściąga z niego pokrowiec Data dodania komentarza: 10.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: 15-latka spadła z hulajnogi elektrycznej i uderzyła głową w beton Autor komentarza: em Treść komentarza: nie miałam nic przeciwko tej fladze, dopóki nie przeczytałam "Wniosek o usunięcie flagi ma związek z niedawną decyzją prezydenta Ukrainy, Wołodymyr Zełenski, który nadał Samodzielnemu Centrum Operacji Specjalnych „Północ” Sił Operacji Specjalnych Ukrainy honorowe imię „Bohaterów UPA”. (...) Ukraińska Powstańcza Armia odpowiadała za antypolskie działania na Wołyniu" - i serio ukraińskie flagi jeszcze u nas wiszą po tym ???? Data dodania komentarza: 10.06.2026, 08:16 Źródło komentarza: Czy ukraińska flaga zniknie sprzed Starostwa? Domagają się tego mieszkańcy oraz radny
Reklama