W zawodach uczestniczyło kilkadziesiąt osób, w tym – co warto podkreślić – również dzieci, oczywiście pod opieką taty, które dzielnie maszerowały i zdobywały punkty kontrolne.
Trasy liczyły od 6 do 13 kilometrów w linii prostej, choć w praktyce były znacznie dłuższe. Marsz utrudniał zmarznięty na powierzchni, a sypki w środku śnieg, który miejscami sięgał ponad kolana zawodników. Dodatkowym wyzwaniem były oblodzone drogi oraz niska temperatura – -15/-16°C, przy czym odczucie chłodu potęgował wiatr (temperatura odczuwalna z pewnością sięgała -20°C).
Mimo wymagających warunków wszyscy zawodnicy dotarli do świetlicy wiejskiej w Linowcu, gdzie czekała na nich ciepła herbata i słodki poczęstunek.
Pierwszą w tym roku kalendarzowym Nocną Imprezę na Orientację z pewnością należy zaliczyć do udanych!
![[FOTO] Nocny Rajd na Orientację w Linowcu [FOTO] Nocny Rajd na Orientację w Linowcu](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/xl-foto-nocny-rajd-na-orientacje-w-linowcu-1769945464-full.jpg)











































![[FOTO] Nocny Rajd na Orientację w Linowcu [FOTO] Nocny Rajd na Orientację w Linowcu](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-nocny-rajd-na-orientacje-w-linowcu-1769945464.jpg)






















![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze