W wydarzeniu uczestniczyli również wicewojewoda pomorski Emil Rojek, p.o. zastępcy głównego inspektora Transportu Drogowego Marek Konkolewski oraz pomorski wojewódzki inspektor transportu drogowego Łukasz Baranowski.
Przemysław Iwański ukończył studia na kierunkach logistyka i spedycja oraz inżynieria transportu. W Inspekcji Transportu Drogowego pracuje od 2012 roku. W latach 2012-2013 w Delegaturze Północnej Centrum Automatycznego Nadzoru Nad Ruchem Drogowym GITD, w latach 2013-2019 w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Gdańsku na stanowiskach inspektorskich. Od czerwca 2019 r. na stanowisku pełniącego obowiązki Naczelnika Wydziału Inspekcji, a od września 2019 do dziś na stanowisku Naczelnika Wydziału Inspekcji.



























![[FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia [FOTO] Pożar w areszcie i rozróby z udziałem agresywnych pseudokibiców - były to tylko ćwiczenia](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pozar-w-areszcie-i-rozroby-z-udzialem-agresywnych-pseudokibicow-byly-to-tylko-cwiczenia-1764881475.jpg)


![[AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany [AKTUALIZACJA] PILNE: Alarm bombowy na Dworcu Gdańsk Główny. Ruch pociągów wstrzymany](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-pilne-alarm-bombowy-na-dworcu-gdansk-glowny-ruch-pociagow-wstrzymany-1763998014.jpg)


![[FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej [FOTO] PILNE: Pożar budynku wielorodzinnego przy ulicy Jagiełły. Na miejscu liczne siły i środku straży pożarnej](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-pilne-pozar-budynku-wielorodzinnego-przy-ulicy-jagielly-na-miejscu-liczne-sily-i-srodku-str-1763573162.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze